Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2008, 10:09

autor: ult

Kolejny ekskluzywny tytuł na PS3 – Hardware 2

W Internecie pojawiła się informacja o nowym, ekskluzywnym tytule, mającym się pojawić na PlayStation 3. Mowa o kontynuacji Hardware Online Arena, który roboczo został określony jako Hardware 2.

W Internecie pojawiła się informacja o nowym, ekskluzywnym tytule, mającym się ukazać wyłącznie na PlayStation 3. Mowa o kontynuacji Hardware Online Arena, która roboczo została określona jako Hardware 2.

Za grę są odpowiedzialni programiści z trzech oddziałów Sony: Sony London Studios, Sony Liverpool oraz Incognito. Głównym trybem tej zręcznościówki pozostanie multiplayer, dzięki któremu będziemy mogli staczać ogromne bitwy na arenach mieszczących aż stu graczy. Swoje siły sprawdzimy w kilku opcjach rozgrywki: Deathmatch, Team Deatchmatch, Capture The Flag czy King of the Hill. Dodatkowo uzyskamy możliwość stworzenia turnieju oraz zwiększania reputacji przez kolekcjonowanie orderów uzyskiwanych za efektywną jazdę.

Hardware 2 ponownie przeniesie nas w ogromny świat, w którym główną rolę odgrywają pojazdy bojowe, wyposażone w różnorakie działka. Wśród dostępnych wehikułów znajdziemy, oprócz znanych z pierwszej części samochodów i czołgów, helikoptery, a także motocykle. Gra umożliwi nam wprowadzanie pewnych modyfikacji do pojazdów - będziemy mogli dostosowywać do swoich upodobań ich kolor, wyposażenie czy zamontowany rodzaj działka. Hardware 2 ma się cechować dużym realizmem, a także wysokim poziomem zniszczeń.

Na chwilę obecną nie jest znana data premiery Hardware 2.

 

Kolejny ekskluzywny tytuł na PS3 – Hardware 2 - ilustracja #1