Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2004, 07:24

autor: Speed

Jankesi z Tri Synergy wydawcami Alpha Black Zero na terenie Stanów Zjednoczonych

Futurystyczny pod każdym możliwym względem shooter Alpha Black Zero, przenoszący gracza w jakże odległy 2366 rok, znalazł dla siebie wydawcę zza wielką wodą. Grupą odważnych Jankesów (na szczęście nie trzymającą władzy) okazała się firma z mało dźwięczną nazwą, Tri Synergy, Inc.

Futurystyczny pod każdym możliwym względem shooter Alpha Black Zero , przenoszący gracza w jakże odległy 2366 rok, znalazł dla siebie wydawcę zza wielką wodą. Grupą odważnych Jankesów (na szczęście nie trzymającą władzy) okazała się firma z mało dźwięczną nazwą, Tri Synergy, Inc.

Jankesi z Tri Synergy wydawcami Alpha Black Zero na terenie Stanów Zjednoczonych  - ilustracja #1

 

Jeden z kilku nowych asów atutowych studia developerskiego PlayLogic (o najbliższych planach tegoż konsorcjum pisaliśmy w niusie z 29 października ur.), gra Alpha Black Zero urzekła sterników Tri Synergy – tu cytat – „niespotykaną na co dzień świeżością i innowacyjnym podejściem do sprawy”. Zdaniem Tamry Nestler, jednej z pracowniczek amerykańskiego wydawcy, możliwość współpracy z PlayLogic jest niezwykłym wydarzeniem, które ekscytuje ją samą i resztę załogi.

Jankesi z Tri Synergy wydawcami Alpha Black Zero na terenie Stanów Zjednoczonych  - ilustracja #2

 

Warto również wspomnieć o nazwie europejskiego wydawcy. Jest nim firma dość egzotyczna dla polskiego przeciętnego Kowalskiego, a mianowicie GMX Media.

Alpha Black Zero korzystać będzie ze znanego silnika graficznego, którego gracze kojarzą głównie z gry Serious Sam. Użytkownik kieruje losami pułkownika Kyle’a Hardlawa, który wrobiony w morderstwo kilku państwowych szych, próbuje przez całość rozgrywki oczyścić się z postawionych mu zarzutów. Całość przypomina dobrze zrealizowany thiller polityczny, w trakcie którego dowiadujemy się o kolejnych spiskach ekipy rządzącej.

Jankesi z Tri Synergy wydawcami Alpha Black Zero na terenie Stanów Zjednoczonych  - ilustracja #3

 

Więcej informacji o grze, która przedstawia realistyczną wizję przyszłość (producenci chcą uniknąć tworzenia różnych dziwnych stworków, a skupić się na odwzorowaniu możliwej sytuacji politycznej), oczywiście na łamach GIER-OnLine:

Natomiast kilka garści informacji z zewnątrz, znaleźć można bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta, do której odwiedzenia jak najbardziej zachęcamy.