Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 maja 2004

Jak obecnie wygląda gra Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords?
Jak obecnie wygląda gra Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords?

eLKaeR, 15 maja 2004, 15:15

Emocje zwiedzających tegoroczną ekspozycję targową E3 (Electronic Entertainment Expo) wzbudzał również sequel hitowej gry Star Wars: Knights of the Old Republic, noszący podtytuł The Sith Lords. Nowy produkt z gatunku cRPG marki Obsidian Entertainment powinien komercyjnie zadebiutować za około dwanaście miesięcy w wersji PeCetowej i konsolowej (Microsoft Xbox). Na razie zapraszamy Was do obejrzenia zestawu zrzutów ekranowych, których jeszcze wcześniej nie prezentowaliśmy.

FlatOut – „podrasowane” Destruction Derby?

ComCo, 15 maja 2004, 14:52

Od momentu pierwszej zapowiedzi, FlatOut mógł się wydawać efektownie „podrasowaną” wersją Destruction Derby. W końcu brutalne (a przez to widowiskowe) wyścigi nie od dzisiaj przyciągają graczy przed monitory. Duet wydawniczy Bugbear Entertainment - Empire Interactive zaprezentował na tegorocznych targach E3 grywalną wersję programu, przerywając tym samym długą ciszę informacyjną.

Przenośna konsola Sony PSP podąży tropem stacjonarnej platformy Microsoft Xbox
Przenośna konsola Sony PSP podąży tropem stacjonarnej platformy Microsoft Xbox

eLKaeR, 15 maja 2004, 13:44

Wielu konsumentów wyśmiewało amerykańską korporację Microsoft za nierentowność platformy Xbox, przedstawiając jednocześnie dalekowschodni koncern Sony i jego system PlayStation 2 za wzór do naśladowania. Jednak nowa mobilna konsola Japończyków, oznaczona nazwą PSP (PlayStation Portable) i ostatnio opisywana przez nas trzy dni temu, również nie dostarczy natychmiastowych zysków.

Złodzieje ukradli grę Metal Gear Solid 3: Snake Eater!
Złodzieje ukradli grę Metal Gear Solid 3: Snake Eater!

eLKaeR, 15 maja 2004, 12:44

Podczas minionych targów E3 (Electronic Entertainment Expo) pokazano całe mnóstwo rozmaitych pozycji elektroniczno-rozrywkowych, wśród których zdecydowanie wybijała się trzecia część Metal Gear Solid o podtytule Snake Eater. Nowe dzieło japońskiej korporacji Konami zostało zaprezentowane w formie interaktywnej, oferującej około trzydzieści minut emocjonującej przygody w dzikich ostępach (gęste lasy, bagna, górskie przepaście etc.). Developerzy umożliwili m.in. walkę z ludzkimi przeciwnikami a la pierwsza odsłona filmowej sagi Rambo (szeroki wachlarz broni i akcji ofensywnych, różnorodne kamuflaże itd.) oraz polowanie na zwierzęta, celem późniejszego ich zjedzenia i zregenerowania w ten sposób sił witalnych. Generalnie produkt był tak interesujący, że stał się obiektem ataku złodziei.

Jak rozwija się gra Wiedźmin, autorstwa polskiego zespołu CDP Red Studio?

ComCo, 15 maja 2004, 11:45

Pełna wersja Wiedźmin (ang. The Witcher) znajduje się w procesie tworzenia od wielu miesięcy (pierwsze sygnały pochodzą jeszcze z 2002 roku). Całość opracowywana jest przez polski zespół CD Projekt Red Studio, zaś graczy - szczególnie rodzimych - ciągle zastanawiało jedno: jak Wiedźmin będzie prezentował się w akcji? Targi E3 2004 przyniosły odpowiedź na owe nurtujące pytanie.

Jak skutecznie zwabić graczy, czyli niewiasty na targach E3 2004
Jak skutecznie zwabić graczy, czyli niewiasty na targach E3 2004

ComCo, 15 maja 2004, 09:52

Tegoroczne targi elektronicznej rozrywki E3 to nie tylko prezentacje gier video wszelakiej maści. To także olbrzymia hala wypełniona materiałami reklamowymi na ich temat oraz piękne kobiety, które zostały zatrudnione w celu „zwabienia” jak największej ilości osób (docelowo: płci męskiej) na stoisko danej firmy. Zachodni serwis HomeLAN od trzech dni publikuje już zdjęcia niewiast, jakie można było spotkać w trakcie rzeczonej ekspozycji. Enjoy!