Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 maja 2004

Poradnik: Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tommorow (Single Player)

Redakcja GRYOnline.pl, 4 maja 2004, 19:32

Poradnik dla pojedynczego gracza do gry Splinter Cell: Pandora Tommorow, w którym znajduje się dokładny opis przejścia wszystkich misji na najwyższym poziomie trudności, pokazujący jak sobie radzić w wielu przypadkach bez uśmiercania kogokolwiek.

ATI Radeon X800 - oficjalne ujawnienie i konfrontacja z drużyną spod znaku nVidia

eLKaeR, 4 maja 2004, 16:16

Nie musieliśmy zbyt długo oczekiwać odpowiedzi korporacji ATI Technologies na szóstą generację chipów graficznych z rodziny nVidia GeForce (vide news z 15 kwietnia 2004). Dziś przedstawiono szerokiej publiczności linię Radeon X800, obejmującą procesory o symbolach X800 Pro i X800 XT. Bez zbędnych ceregieli zapraszamy Was do obejrzenia szczegółowych danych technicznych oraz przykładowej fotografii i wybranych rezultatów testu porównawczego renomowanego internetowego serwisu Tom’s Hardware Guide.

Far Cry i Hitman: Contracts - promocja w sklepie GRY-OnLine

Fajek, 4 maja 2004, 16:00

Od dziś w naszym sklepiku można już kupić dwa super-hity ostatnich tygodni: Far Cry oraz Hitman: Contracts. Obie gry są w naszym kraju wydawane przez firmę Cenega.

Autor scenariusza militarnej gry akcji pt. Shadow Ops: Red Mercury jest kłamcą!

eLKaeR, 4 maja 2004, 13:05

Amerykański pisarz nazwiskiem Micah Ian Wright stworzył m.in. scenariusze szeregu komiksów, filmów i gier wirtualnych. Grono rzeczonych produktów elektroniczno-rozrywkowych obejmuje Looney Tunes: Back in Action oraz The Dukes of Hazzard: Return of the General Lee i Shadow Ops: Red Mercury. Ostatnia spośród wymienionych pozycji powinna komercyjnie zadebiutować (PC i Microsoft Xbox) w drugiej połowie bieżącego roku, ale na jej wiarygodność może rzutować pewien ujawniony właśnie fakt.

Rejestracja pierwszych kandydatów do beta testów EverQuest II rozpoczęta!

Krystian Smoszna, 4 maja 2004, 12:59

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy Sony Online Entertainment, w dniu wczorajszym ruszyły oficjalne zapisy na beta testy gry EverQuest II. Proces rejestracji potrwa do końca maja i zakończy się wyłonieniem grupy szczęśliwców, którzy już w czerwcu będą mogli eksploatować jako pierwsi bogaty świat programu.

Hip Interactive na targach E3 2004

ComCo, 4 maja 2004, 11:50

Tylko siedem dni dzieli graczy na całym świecie od tegorocznej edycji targów elektroniczno-rozrywkowych E3 (Electronic Entertainment Expo), które odbędą się w amerykańskim mieście Los Angeles. Poniżej znajdziecie listę tytułów, jakie na swoim stoisku zamierza zaprezentować firma Hip Interactive.

Złota Prawdziwa Zbrodnia - True Crime

Elrond, 4 maja 2004, 11:27

Stare przysłowie ludowe mówi, że zbrodnia nie popłaca a tu proszę, PeCetowa wersja True Crime: Streets of LA weszła w złotą fazę, czyli pojechała do tłoczni i jeszcze w tym miesiącu powinna ukazać się na półkach sklepowych. Tak przynajmniej poinformowała firma Activision i chyba powinniśmy jej wierzyć w tym aspekcie. No bo komu można wierzyć, jeśli nie wydawcy? Skoro już przy wydaniu jesteśmy warto wspomnieć iż polska wersja oferowana graczom przez firmę LEM również powinna ukazać się w maju.

W co grają aktualnie użytkownicy i na ilu serwerach?

eLKaeR, 4 maja 2004, 11:11

Czwarty dzień obecności Polski w Unii Europejskiej - wtorek 4 maja 2004 - godzina 11, minut 11 i sekund 11. Postanowiliśmy sprawdzić, jak rysuje się sytuacja dziesięciu najpopularniejszych gier internetowych w ramach sieci GameSpy. Z oczywistych powodów przygotowane przez nas zestawienie (aktualna liczba serwerów i ilość użytkowników) nie uwzględnia produktów z gatunku MMOcRPG i im podobnych.

Zaprzestano produkcji nowej gry twórcy serii Gabriel Knight

Łosiu, 4 maja 2004, 09:56

Zapewne niektórzy z was, a już na pewno miłośnicy przygodówek, znają panią Jane Jensen. Tym, którzy nie kojarzą tej osoby wyjaśnię, iż znana jest ona m.in. ze stworzenia serii „Gabriel Knight”. Na zeszłorocznych targach E3 wraz z firmą Dreamcatcher zaanonsowała nową grę przygodową zatytułowaną „Gray Matter” (aka Project Jane-J). Po roku prac, dziś Jane Jensen wyjawiła, iż Dreamcatcher, tj. wydawca, przestał być zainteresowany inwestowaniem w ów tytuł i prace developerskie zostały zawieszone. Niemniej jednak, tą złą nowinę równoważy, inna, dobra. W studiu Oberon Media (którego współwłaścicielką jest Jene Jensen) rozpoczęto opracowywanie nowej gry przygodowej pt. „Booby Trap”, sequela znanego tytułu „Inspector Parker”.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc zostać teraz beta-testerem The Matrix Online?

eLKaeR, 4 maja 2004, 09:55

Wprawdzie przed ponad dwoma miesiącami znana korporacja Ubi Soft Entertainment zrezygnowała z wydania nadchodzącej gry MMOcRPG pt. The Matrix Online (vide news z 26 lutego 2004), ale ludzie z Monolith Productions nieustannie pracują pod skrzydłami Warner Bros. Interactive Entertainment. Właśnie trwa poszukiwanie potencjalnych beta-testerów, celem zintensyfikowania developingu.

Likwidator potrzebny od zaraz

Elrond, 4 maja 2004, 09:39

"Halo, dzień dobry. W mojej piwnicy zagnieździło się jakieś robactwo. Czy ktoś mógłby się tym zająć?" - "Dziękuję, przyjąłem zgłoszenie, likwidator jest już w drodze." W Likwidatora przed duże L wcielisz się graczu osobiście natomiast piwnicami będą rozległe podziemia i tym podobne lokacje a wspomniane robactwo, no cóż, niezbyt przypomina znane z piwnic domów. A wszystko to w "lęgnącej" się dopiero grze Liquidator, której oficjalna strona otworzyła swoje podwoje.

Playlogic na targach E3

Krystian Smoszna, 4 maja 2004, 08:25

Do rozpoczęcia najważniejszej imprezy branży elektroniczno-rozrywkowej pozostało już naprawdę niewiele czasu, dlatego też firmy, które z różnych względów nie poinformowały jeszcze o grach, jakie zamierzają na targach E3 pokazać, czynią to teraz. Zalicza się do nich m.in. Playlogic, który opublikował właśnie listę tytułów, które będzie można zobaczyć (a niektóre z nich także przetestować) na firmowym stoisku.