Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 maja 2004

Poradnik: Hitman: Contracts

Redakcja GRYOnline.pl, 28 maja 2004, 19:24

Poradnik do gry Hitman: Contracts przygotowany jako optymalny sposób przejścia na najwyższym poziomie trudności. Dodatkowo, wykonanie zadań zostało opisane w takim stylu, by móc zdobyć w rankingu gry odznaczenie cichego zabójcy (Silent Assassin).

Hybryda najnowszej generacji w 2005 roku?

Speed, 28 maja 2004, 18:09

„System konsoli gier z dyskiem twardym i z wbudowanym, w pełni funkcjonalnym komputerem klasy PC” – czyli mówiąc inaczej – Xbox Next PC, staje się wizją coraz bardziej realną! Dnia dzisiejszego Chris Morris z CNN przedstawił światu treściwy i zarazem zajmujący artykuł poświęcony temuż to tematowi.

CS: Condition Zero jeszcze bardziej realny dzięki nowej łatce

Speed, 28 maja 2004, 17:53

Dobre wieści dla wszystkich dowódców oddziałów antyterrorystycznych w grze Counter Strike: Condition Zero. Już w najbliższym tygodniu pojawi się w sieci nowa łatka, oznaczona cyferkami 1.2. Zmian i poprawek zbyt wielu tu nie ma, jakkolwiek twórcy zapewniają nas o wartości owej paczki.

Konsola nowej generacji od Nintendo

Elrond, 28 maja 2004, 15:15

W prasie branżowej od jakiegoś czasu można przeczytać szumne zapowiedzi tzw. konsol nowej generacji. Microsoft ujawnia specyfikacje dotyczące Xbox 2, Sony kusi graczy PlayStation 3, nic więc dziwnego, że i Nintendo postanowiło włączyć się do gry. Na przyszłorocznych targach elektronicznej rozrywki E3, japoński gigant przemysłu gier video zamierza przedstawić następcę GameCube. Tym samym przynajmniej częściowo powinni umilknąć pesymiści wróżący Nintendo "wypadnięcie" z rynku konsol. Niestety nic więcej nie wiadomo na temat nienazwanej jeszcze konsoli nowej generacji rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Need For Speed na konsole nowej generacji!

Elrond, 28 maja 2004, 14:28

Need For Speed: Underground nieźle namieszała w rankingach gier wyścigowych, bezsprzecznie wychodząc na pierwsze miejsce wśród nich i znakomicie się sprzedając. Jasnym więc było, iż firma Electronic Arts na fali jej popularności postanowiła dać w ręce graczy kolejną część gry, którą można określić w dwóch słowach: więcej i lepiej. Tymczasem okazało się, że firma przygotowuje kolejną wersję swojej sztandarowej serii, na konsole następnej generacji (PS3, Xbox 2). A co więcej, jak udało się dowiedzieć redaktorom serwisu CopmuterAndVideoGames, wersja ta znajduje się już w produkcji od pewnego czasu!

Duke Nukem Forever – kolejne światełko w tunelu

Kull, 28 maja 2004, 11:50

DNF to gra legenda, której proces produkcji bije wszelkie rekordy nieprzyzwoitości. Pisząc o tej grze czuję się dość niezręcznie, gdyż mam nieodparte wrażenie, że wszelkie zapowiedzi i obiecanki jakie serwuje graczom domniemany producent owego hitu, zostaną najprawdopodobniej znów niespełnione. No ale, może warto dać raz jeszcze szansę Duke’owi? Możliwość jego odrodzenia widzi bowiem zarówno producent - 3D Realms, jak i rzetelny przecież wydawca (m.in. GTA: San Andreas) Take 2 Interactive.

Plastikowych żołnierzyków ... czar?

Elrond, 28 maja 2004, 11:10

Pamiętam jak małym pacholęciem będąc urządzałem sobie w piaskownicy mini wojny przy wykorzystaniu plastikowych żołnierzyków. Ale czas mijał nieubłaganie i nastolatkowi nie wypadało już brać udziału w dziecinnych zabawach. Jakież więc było moje zdumienie i radość zarazem gdy ujrzałem grę Army Men przedstawiającą zmagania taki właśnie, plastikowych armii. No niestety, radość trwała tylko do uruchomienia gry. Army Men było po prostu słabe, żeby nie powiedzieć tragiczne, jak również jego kolejne odsłony, z których ostatnia ukazała się ponad 5 lat temu. I gdy wydawało się, że produkt zszedł z tego świata wraz z bankructwem wydawcy, firmy 3DO, Army Men powraca jak bumerang, tym razem pod skrzydłami Take 2, która wykupiła prawa do serii.

Liberty City w Grand Theft Auto: Vice City - modyfikacja gotowa!
Liberty City w Grand Theft Auto: Vice City - modyfikacja gotowa!

Krystian Smoszna, 28 maja 2004, 10:42

Nie możesz doczekać się na wizytę w San Andreas? Vice City nie ma dla Ciebie już żadnych tajemnic? Może czas powrócić do Liberty City? Jeśli myślisz o tym ostatnim, skorzystaj z najnowszej modyfikacji stworzonej przez fanów gry i uruchom potężne miasto w środowisku Grand Theft Auto: Vice City.

Top 10 gier w US (28/05/04)

Krystian Smoszna, 28 maja 2004, 09:43

Kolejne zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych (9-15 maj) nie przyniosło niespodzianek, przynajmniej na podium. Wciąż prowadzi komiksowa epopeja o nazwie City of Heroes, tuż za nim uplasował się Far Cry. Trzecie miejsce dodatku do Rise of Nations i jego niewątpliwy sukces komercyjny pociągnął za sobą sprzedaż podstawki.

Po dwudziestu latach, ukazała się oficjalna kontynuacja gry Space Taxi
Po dwudziestu latach, ukazała się oficjalna kontynuacja gry Space Taxi

Krystian Smoszna, 28 maja 2004, 09:23

O tym, że życie taksówkarza w dużym, futurystycznym mieście nie jest proste, przekonuje nas program Space Taxi 2, oficjalny sequel gry zręcznościowej pod tym samym tytułem, który po raz pierwszy opublikowano na Commodore 64 w 1984 roku. Firmą odpowiedzialną za kontynuację programu jest Twilight Games a przy jego produkcji pomagał też główny pomysłodawca, John F. Kutcher.