Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 maja 2004

Poradnik: Blitzkrieg

Redakcja GRYOnline.pl, 7 maja 2004, 19:59

Poradnik do strategii wojennej „Blitzkrieg”, w którym znajdziecie m.in. uzupełniony dodatkowo o mapy taktyczne opis przejścia wszystkich misji historycznych dostępnych w grze, a także wskazówki dotyczące większości misji losowych.

Viper - mysz dla profesjonalnych graczy
Viper - mysz dla profesjonalnych graczy

ComCo, 7 maja 2004, 17:30

Miłośnicy dynamicznych strzelanek pierwszoosobowych (i nie tylko oni) z pewnością powinni zainteresować się nowym produktem firmy Razer - optyczną myszą Viper. Co najważniejsze, wyróżnia się ona zaawansowanym sterownikiem, który pozwala na zmianę czułości myszy „w locie", co nierzadko okazuje się wielkim udogodnieniem podczas wirtualnych rozgrywek.

Wielki Turniej Colin McRae Rally 04!

ComCo, 7 maja 2004, 16:51

Główny cel w grze Colin McRae Rally 04 wydaje się być oczywisty: zostać kierowcą rajdowym numer jeden. Dokładnie takie samo zadanie stoi przed uczestnikami Wielkiego Turnieju Colin McRae Rally 04, który został zorganizowany przez firmę EMPiK oraz serwis GRY-OnLine!

Rockstar Games anonsuje Midnight Club 3: DUB Edition!

Phoenix, 7 maja 2004, 15:05

Fani wyścigów zapewne wiedzą, co nastąpiło 1 lipca 2003 na rynku gier video. Tym, którzy takowej wiedzy nie posiadają pragnę oznajmić, iż dnia tego swój światowy debiut miała doskonała gra przynależąca do wymienionego wyżej gatunku i nosząca tytuł Midnight Club II. Dla zagorzałych wielbicieli oraz nowicjuszy tego rodzaju produktów mam niezwykle miłą nowinę. Otóż korporacja Rockstar Games podała do informacji publicznej wiadomość, iż oddział Rockstar San Diego we współpracy z amerykańskim magazynem DUB tworzy produkt Midnight Club 3: DUB Edition. Ja pomimo faktu, że do oddanych miłośników komputerowych „śmigałek” nie należę z dużym zaciekawieniem zapoznawałem się z tą nowiną, którą obecnie pragnę przedstawić również Wam.

Gamedec, czyli świetna książka dla wszystkich wielbicieli gier komputerowych
Gamedec, czyli świetna książka dla wszystkich wielbicieli gier komputerowych

ComCo, 7 maja 2004, 13:46

Marcin Przybyłek to autor znany m.in. ze Świata Gier Komputerowych (cykl „Grao Story”) czy Nowej Fantastyki („Co w duszy gra”). Na łamach tego ostatniego periodyku systematycznie ukazywały się kolejne części opowiadań o futurystycznym graczu-detektywie nazwiskiem Torkil Aymor. Napisane były barwnym, przystępnym językiem i przedstawiały wizję świata XXII, w którym gry praktycznie zdominowały otaczającą rzeczywistość. Piszę o tym wszystkim dlatego, iż wydawnictwo superNOWA zdecydowało się na publikację owych opowiadań w formie książkowej. „Gamedec. Granica rzeczywistości” trafi do ogólnopolskiej sprzedaży za około 10 dni i szczerze polecam sięgnięcie po wspomniany tytuł wszystkim graczom.

Activision – wyniki finansowe i plany na przyszłość

ComCo, 7 maja 2004, 12:40

947.7 miliona USD obrotu - tak wygląda finansowy wynik (!) korporacji wydawniczej Activision za 2004 rok fiskalny, czyli okres 12 miesięcy wstecz od 31 marca bieżącego roku kalendarzowego. To jednak nie jest najważniejsza informacja dla graczy - wspomniana firma ujawniła bowiem swój plan wydawniczy na 2005 rok fiskalny. Aby spotęgować Waszą ciekawość dodam, że możemy spodziewać się premiery naprawdę długo oczekiwanych hitów.

Sega Europe na targach E3 2004

Phoenix, 7 maja 2004, 12:15

Kilkanaście minut temu informowaliśmy Was o planie wystawczym korporacji Encore, zaś w chwili obecnej mam przyjemność przedstawienia Wam listy tytułów, które na E3 2004 zaprezentuje firma Sega Europe. Korporacja ma zamiar ukazać aż 16 tytułów (9 na platformę PlayStation 2, 8 na Xboxa oraz 5 na komputery osobiste typu PC - niektóre pojawią się na 2 lub 3 urządzeniach jednocześnie).

Ostatnia szansa na zakup Unreal Tournament 2004

Fajek, 7 maja 2004, 12:09

Dziś wszyscy fani serii Unreal Tournament mają ostatnią szansę na zamówienie gry UT2004 za naszym pośrednictwem – przypomnę, że do każdego zamówienia dołączana jest pełna wersja gry Colin McRae Rally 3 oraz 3-miesieczny abonament MayClub.

Znaki Wojny - kolejny dodatek do EverQuest

Elrond, 7 maja 2004, 11:54

Stare ale jare - to określenie doskonale pasuje do plasującego się w czołówce rankingów popularności MMORPG, EverQuest. Gra, która w marcu tego roku obchodziła swoje piąte urodziny i doczekała się już całkiem sporej kolekcji dodatków, już w lipcu otrzyma kolejne rozszerzenie zatytułowane Omens of War.

Wolfenstein 3D ma dwanaście lat!

Krystian Smoszna, 7 maja 2004, 11:49

W dniu wczorajszym minęła dwunasta rocznica wydania gry Wolfenstein 3D, kamienia milowego w dziedzinie strzelanin i jednocześnie faktycznego pioniera nowego gatunku, nazwanego z czasem FPS. Jak każde urodziny, także i te są doskonałą okazją do wspomnień i szybkich analiz, jak przez ten – mimo wszystko niedługi czas – zmieniło się oblicze komputerowej rozrywki.

Encore na targach E3 2004

Phoenix, 7 maja 2004, 11:25

Wczorajszego dnia w godzinach wieczornych do grona firm, które zaprezentowały listę gier, jakie mają zamiar pokazać na nadchodzących targach E3 (Electronic Entertainment Expo) 2004 dołączyła kolejna korporacja - Encore. Na stoisku firmy w dniach 11-14 maja w Los Angeles Convention Center przedstawione zostaną trzy tytuły elektroniczno-rozrywkowe. Bardziej szczegółowe dane na ten temat znajdziecie w dalszej części wiadomości.

Singstar (PS2) – karaoke w najlepszym (bo w Waszym) wydaniu
Singstar (PS2) – karaoke w najlepszym (bo w Waszym) wydaniu

Banzaai, 7 maja 2004, 10:46

Załóżmy, że zapraszasz znajomych, by pograli z Tobą na konsoli. Włączasz Singstar. Efekt? Tego wieczoru nie liczą się żadne inne, nawet najlepsze gry. Singstar to przełomowa gra muzyczna na Twojej konsoli! Zachęca do śpiewu nawet tych, którzy boją się chwalić swymi wokalnymi umiejętnościami na imprezach karaoke.

Ubi Soft anonsuje Prince of Persia 2

Łosiu, 7 maja 2004, 09:02

Już od jakiegoś czasu w branży rozrywki komputerowej chodziły pogłoski dotyczące kolejnej części przygód księcia z Persji. Z chwilą gdy w sieci pojawiły się plany ekspozycyjne i konferencyjne na nadchodzące targi E3, stało się jasne, iż Ubi Soft faktycznie opracowuje sequel Prince of Persia: The Sands of Time. Od tej pory wszyscy czekali tylko na jedno – oficjalną zapowiedź nowej gry... i stało się.

Wyrmkeep Entertainment wyda remake gry The Labirynth of Time

Krystian Smoszna, 7 maja 2004, 08:32

Firma Wyrmkeep Entertainment, która jak dotąd zasłynęła głównie dzięki remake’owi gry przygodowej Inherit the Earth: Quest for the Orb, ogłosiła kilka dni temu zapowiedź kolejnego klasycznego programu, który już wkrótce zadebiutuje w nowej wersji. Będzie to The Labirynth of Time, niegdysiejszy hit rodem z Electronic Arts.

PeCetowy DRIV3R dopiero po wakacjach

Łosiu, 7 maja 2004, 08:07

Porzućcie wszelkie nadzieje, Wy którzy myślicie, iż na wakacjach roku pańskiego 2004, będziecie mieli przyjemność zagrać na swoim blaszaku w najnowszą, trzecią, odsłonę serii Driver. Firma Atari, wydawca owego tytułu, we właśnie opublikowanym raporcie finansowym, zawarła bowiem swój plan wydawniczy na najbliższy rok, i niestety, premiera wersji PeCetowej gry DRIV3R została w nim zaplanowana na okres pomiędzy 1 października, a 31 grudnia roku 2004 (trzeci kwartał roku fiskalnego firmy).