Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 maja 2004

Aleksander Wielki w wydaniu wirtualnym

ComCo, 29 maja 2004, 17:26

Postać Aleksandra Wielkiego, zwanego Macedońskim, od wieków otoczona jest legendą wielkiego wodza i władcy. Ów król w 334 p.n.e. stanął na czele 35-tysięcznej armii, wkroczył na obszar Azji Mniejszej oraz zaczął systematyczne podboje terenów należących do Persów. Świetny zmysł taktyczny pozwolił mu odnieść szereg zwycięstw i tym samym w znaczący sposób powiększyć terytorium własnego państwa. (...) Bardzo ogólnie przytoczyłem dzieje Aleksandra z prostego powodu: powstaje nowa gra, poświęcona jego postaci oraz ówczesnym wydarzeniom.

Więcej grafik i dźwięków w Call of Duty dzięki Fusion Pack v. 1.0

Speed, 29 maja 2004, 13:24

Najlepsza gra 2003 roku według czytelników naszego serwisu (vide news), wojenny FPS – Call of Duty, doczekała się kolejnej łaty. Tym razem jest to patch skupiający się na elementach audiowizualnych. Jego autorem jest zespół Games Fusion. Dla wszystkich wzrokowców – pozycja obowiązkowa!

Besieger już w USA

Speed, 29 maja 2004, 13:22

Dnia wczorajszego firma DreamCatcher ogłosiła, że ich najnowsza gra strategiczna pt. Besieger, oficjalnie pojawiła się na sklepowych półkach – oczywiście na razie tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.

Weterani wojenni współpracują przy developingu Brothers in Arms
Weterani wojenni współpracują przy developingu Brothers in Arms

ComCo, 29 maja 2004, 13:05

Osadzenie realiów taktycznej gry akcji w burzliwych czasach II Wojny Światowej to aktualnie żadna nowość czy wyznacznik oryginalności. Jak więc sprawić, aby tworzony tytuł zdecydowanie wyróżniał się na tle pozostałych? Odpowiedź na rzeczone pytanie znalazła korporacja Ubi Soft, która sprawuje wydawnicze piecze nad najnowszym dziełem zespołu developerskiego Gearbox Software, pt. Brothers in Arms.

Przetestuj Thiefa w akcji zanim kupisz pełną wersję
Przetestuj Thiefa w akcji zanim kupisz pełną wersję

ComCo, 29 maja 2004, 08:23

Minęło zaledwie kilka dni od debiutu gry Thief: Deadly Shadows na obszarze rynku północnoamerykańskiego, a jej developer - zespół Ion Storm - postanowił uraczyć graczy grywalną wersją demonstracyjną swojego dzieła. Opisywane demo powinno zachęcić wszystkich miłośników przygód średniowiecznego złodzieja Garreta do zapoznania się z trzecią odsłoną dedykowanego cyklu.