Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 maja 2004

Australijskie siły zbrojne szkolone na Combat Mission 3?

Elrond, 23 maja 2004, 19:14

Zapewne niejednokrotnie spotkaliście się z osobami potępiającymi gry komputerowe - jakie to one są niedobre, wypaczają umysł i światopogląd młodego człowieka i inne, podobne w tonie wypowiedzi. Dziwne w tym jest, czemu przy takich okazjach nie wspomina się o edukacyjnych walorach gier, zarówno tych dla całkiem małych dzieci jak również dla dzieci trochę większych. Nie jest tajemnicą, iż z gier będących symulacjami walk korzysta armia USA. Teraz amerykańskim żołnierzom pozazdrościli ich australijscy koledzy a Australian Defence Simulation Office zażyczył sobie specjalnej wersji strategicznej gry wojennej, Combat Mission 3: Africa Corps.

Beta wersja Czerwonej Orkiestry dla UT2004

Elrond, 23 maja 2004, 17:18

Zgodnie z obietnicami grupa zapalonych fanów Unreal Tournament opublikowała wersję 2.0 swojego sztandarowego produktu, wprowadzającego pewne modyfikacje i nowości do wspomnianej gry, Red Orchestra. Wszystkich fanów nierealnego turnieju zapraszam więc do dalszej części newsa, w której znajdziecie link do Czerwonej Orkiestry.

Konkurs dla miłośników tuningu

Elrond, 23 maja 2004, 14:28

Niech was nie zmyli tytuł tego newsa, dotyczy on jak najbardziej gier komputerowych a wspomniany tuning odnosi się do pojazdów z Need For Speed Underground. Jeżeli bowiem jesteście miłośnikami tej gry a dodatkowo poczytne miejsce na liście waszych ulubionych czynności w jej wirtualnym świcie zajmuje właśnie tuning samochodów (tak a propos - moja Miata wymiata :) to powinien zainteresować was konkurs organizowany przez serwis NFSUnlimited.

Co słychać w pirackim obozie Sida Meiera?
Co słychać w pirackim obozie Sida Meiera?

eLKaeR, 23 maja 2004, 13:44

Nowa wersja legendarnej gry Sid Meier’s Pirates!, wydanej w drugiej połowie lat osiemdziesiątych XX wieku, powinna pojawić się na sklepowych półkach jeszcze w bieżącym roku. Entuzjaści wirtualnego korsarstwa mogą tymczasem już teraz odwiedzić oficjalną sieciową witrynę rzeczonego produktu, którego dystrybutorem będzie korporacja Atari.

Purge Jihad - uaktualnienie

Elrond, 23 maja 2004, 13:29

Jeśli lubicie gry z rodzaju RPG oraz FPS, a do tego również ich kombinacje, i jeśli jednocześnie jesteście fanami rozgrywek sieciowych zapewne obił wam się o uszy tytuł Purge Jihad. To właśnie gra opierająca się wyłącznie na trybie multiplayer, stanowiąca hybrydę wspomnianych gatunków. Firma Freeform Interactive opublikowała właśnie patch do Purge Jihad, który uaktualniając grę do wersji 2.0.6b naprawia kilka spostrzeżonych błędów oraz problemów z wyważeniem rozgrywki.

Idealny sprzęt komputerowy dla entuzjasty Half-Life 2
Idealny sprzęt komputerowy dla entuzjasty Half-Life 2

eLKaeR, 23 maja 2004, 12:55

Ponoć od komercyjnej premiery Half-Life 2 dzieli nas już tylko kilka tygodni, więc użytkownicy z całego globu ziemskiego czynią rozmaite przygotowania (np. zakup lepszych kart graficznych i zwiększanie ilości pamięci operacyjnej) w kontekście rynkowego debiutu rzeczonego produktu firmy developerskiej Valve Software. Natomiast pewien mieszkaniec Belgii, ukrywający się pod pseudonimem piloux, postanowił poddać komputer osobisty specjalnej modyfikacji wizualnej w ramach autorskiego projektu Blackmesa HL.

PeCetowe hity E3 2004 wg IGN.com
PeCetowe hity E3 2004 wg IGN.com

eLKaeR, 23 maja 2004, 11:55

Redakcja popularnego internetowego serwisu o nazwie IGN.com postanowiła zgodnie z tradycją wybrać najlepsze gry dla komputerów osobistych klasy PC, zaprezentowane szerokiej publiczności w trakcie minionych targów E3 (Electronic Entertainment Expo) w Los Angeles. Zapraszamy zatem do obejrzenia zestawienia, obejmującego trzynaście tytułów elektroniczno-rozrywkowych.