Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 maja 2004

Poradnik: Knights of the Temple: Infernal Crusade

Redakcja GRYOnline.pl, 21 maja 2004, 19:01

Poradnik do gry Knights of the Temple: Infernal Crusade opisuje cały proces przechodzenia gry, wraz z propozycjami rozwiązania napotkanych po drodze zagadek. Dla osób preferujących grę na wyższym poziomie trudności przygotowano charakterystykę głównego bohatera wraz z opisem jego umiejętności, zarówno tych specjalnych, jak i magicznych.

Korporacja BioWare uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie Dragon Age - otwarcie oficjalnego serwisu gry
Korporacja BioWare uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie Dragon Age - otwarcie oficjalnego serwisu gry

Phoenix, 21 maja 2004, 13:15

Nie wiem, czy wiecie, ale pomimo faktu, iż gra Dragon Age pojawiła się w planach prezentacyjnych BioWare w związku z targami E3 2004 (Pisaliśmy o tym 8 maja w newsie: „BioWare na targach E3”) to jej pokaz odbył się za zamkniętymi dla szerszej publiczności drzwiami, dlatego też w naszej relacji z tej imprezy nie było wzmianki o tym programie. Teraz jednak, kiedy pracownicy firmy BioWare otworzyli oficjalną witrynę tej produkcji możemy Wam powiedzieć na jej temat nieco więcej.

Zapowiedziano Origin Of The Species

Elrond, 21 maja 2004, 12:32

Szczerze powiedziawszy musiałem kilka razy przebrnąć przez tę wiadomość zanim zdecydowałem w jaki sposób przekazać ją naszym czytelnikom. Wygląda ona bowiem jak scenariusz kolejnego odcinka z Archiwum X ale ponieważ dotyczy gry komputerowej więc znalazła się na łamach naszego serwisu. Osobiście słyszę o tym po raz pierwszy ale podobno od kilku lat tysiące ludzi z USA oraz całego świata a także pracownicy firmy Nu-Generation Games, która w dalszej części newsa gra główną rolę, obserwują celowe wpuszczanie do atmosfery toksycznych związków w celu wprowadzenia w życie bardzo niebezpiecznego programu nazwanego Project G.I.Ants. Wspomniana już firma Nu Generation zdecydowała się na użycie wszelkich swoich środków i umiejętności aby stworzyć interaktywną demonstrację pokazującą co tajne rządowe agencje chcą ukryć przed społeczeństwem i jakie mogą być tego skutki. W ten sposób powstała gra Orig

1C Company ujawnia pierwsze szczegóły i screenshoty dotyczące kosmicznego symulatora StarRush
1C Company ujawnia pierwsze szczegóły i screenshoty dotyczące kosmicznego symulatora StarRush

Krystian Smoszna, 21 maja 2004, 12:14

Firma 1C Company kontynuuje prezentację nowych gier, które całkiem niedawno zapowiedziała przy okazji targów E3. Po Desert Law i XIII Century: Sword & Honor przyszedł czas na kolejną produkcję, zatytułowaną StarRush.

Przygotowania Namco w związku z przyszłoroczną, 50 rocznicą działalności firmy

Phoenix, 21 maja 2004, 10:45

Firma wydawnicza Namco rodem z kraju Kwitnącej Wiśni zapowiedziała oficjalnie swoje plany dotyczące kwestii uczczenia przyszłorocznej, pięćdziesiątej (niezły wynik, nieprawdaż?) już rocznicy rynkowego. Wydarzenie to sygnowane będzie specjalnie przygotowanym logiem, które zobaczymy przy okazji różnych kampanii promocyjnych i innego rodzaju reklam.

Mario Forever - fenomenalny, amatorski klon klasycznej platformówki rodem z Nintendo
Mario Forever - fenomenalny, amatorski klon klasycznej platformówki rodem z Nintendo

Krystian Smoszna, 21 maja 2004, 10:38

Opublikowany w ubiegłym miesiącu na łamach oficjalnej strony Buziol Games, edytor do gry Mario Forever, jest doskonałą okazją aby wspomnieć co nieco o samej grze (do tej pory nie mieliśmy okazji). Dawno, dawno temu, w pięknej i rozległej krainie ludzi-muchomorów nazywanej Toadstool, gdzie wiecznie gościł dobrobyt i spokój, wydarzyło się coś złego. Zły smok Kuppa chcąc zawładnąć tym krajem, wkroczył z wojskiem w jego granice, niszcząc wszystko wokół i zmuszając mieszkańców do niewolnictwa. Na szczęście ludzie-muchomory mają swojego obrońcę. Jest nim hydraulik Mario, który widząc marny los, jaki chce zgotować sympatycznym stworkom Kuppa, postanawia wkroczyć do akcji.

Kłopotów Eidosu ciąg dalszy - Hitman: Contracts sprzedaje się poniżej oczekiwań

ComCo, 21 maja 2004, 10:33

Niedawne przypuszczenia o wykupieniu firmy Eidos Interactive przez jedną z większych, ogólnoświatowych korporacji w rzeczywistości okazały się nie mieć jakiegokolwiek pokrycia. Co nie znaczy jednak, że ów brytyjski wydawca może spać spokojnie. Otóż Hitman: Contracts - najnowsza gra wypuszczona przez niego na rynek - sprzedaje się zdecydowanie poniżej wcześniejszych oczekiwań.

Atari anonsuje Backyard Hockey 2005

Phoenix, 21 maja 2004, 10:00

Firma Atari wraz z National Hockey League podały wczoraj do informacji publicznej wiadomość o rozpoczęciu prac developerskich nad nową częścią gry z serii Backyard Hockey. Jej pełna nazwa to Backyard Hockey 2005, zaś jeśli chodzi o premierę rynkową produktu to na dzień dzisiejszy terminem tym jest piąty dzień października 2004 roku. Szersze dane o grze znajdziecie w dalszej części wiadomości.

Komercyjna reaktywacja legendarnej marki Another World?

eLKaeR, 21 maja 2004, 09:55

Zaledwie dziesięć dni wstecz zaprezentowaliśmy Wam wiadomość nt. RAW, czyli swoistego PeCetowego emulatora słynnej gry przygodowo-zręcznościowej, zatytułowanej Another World (alias Out of This World). Inicjator rzeczonego przedsięwzięcia przerwał jednak proces developingu, ponieważ otrzymał list elektroniczny od samego Erica Chahi – autora wspomnianego „Innego Świata” oraz m.in. Heart of Darkness.

Grand Theft Auto: San Andreas - porcja najnowszych doniesień

ComCo, 21 maja 2004, 09:21

Najpierw była oficjalna zapowiedź zespołu developerskiego Rockstar Games, później trzy premierowe screenshoty oraz garść ogólnych informacji nt. fabuły. Teraz zaś nadszedł właściwy moment, aby wyjawić Wam kilka szczegółów odnośnie faktycznej rozgrywki w Grand Theft Auto: San Andreas - kolejnej odsłony tego popularnego i bardzo kontrowersyjnego cyklu.

Aukcje online w świecie World of Warcraft

ComCo, 21 maja 2004, 08:49

Po ciekawej prezentacji World of Warcraft na tegorocznych targach E3 (obszerną galerię zdjęć znajdziecie pod tym adresem), firma Blizzard Entertainment postanowiła ujawnić kolejny element rozgrywki w opisywanej produkcji spod znaku MMOcRPG, tj. możliwość przeprowadzania wirtualnych aukcji pomiędzy graczami.