Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 maja 2004

W dniu premiery, pełna wersja Dark and Light dostępna będzie w kilku sieciach P2P

Krystian Smoszna, 2 maja 2004, 13:17

Im bliżej premiery gry Dark and Light, tym coraz większe zainteresowanie wzbudza ona w branży elektroniczno-rozrywkowej. Myliłby się jednak ten, kto upatrywałby w tym obawy producentów o konkurencyjność programu względem innych, nowych MMORPG. Wręcz przeciwnie, największe zainteresowanie wzbudza nie to, co w programie ostatecznie się znajdzie, ale to, w jakiej formie trafi on do klienta.

THQ na targach E3 2004

eLKaeR, 2 maja 2004, 12:12

Szumnie zapowiadana gra z gatunku FPS, zatytułowana S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, będzie jednym z głównych atutów korporacji THQ podczas tegorocznych targów E3 (Electronic Entertainment Expo) w Los Angeles (11-14 maja 2004). Ponadto rzeczona firma zamierza zaprezentować siedem nowych produktów elektroniczno-rozrywkowych.

Nie będzie możliwości tworzenia map single player w Halo: Custom Edition

Krystian Smoszna, 2 maja 2004, 11:11

Wiadomość o pojawieniu się nowej wersji gry Halo: Combat Evolved, w której użytkownicy będą mogli swobodnie modyfikować jej zawartość, wywołała lawinę pytań do włodarzy firmy Gearbox Software. Odpowiedzi na najczęściej poruszane tematy znalazły się w specjalnie przygotowanym FAQ.

Bez nowoczesnego systemu operacyjnego i dobrej karty graficznej nie zagrasz na PC w Thief: Deadly Shadows!

eLKaeR, 2 maja 2004, 07:44

Autor niniejszej wiadomości obchodzi urodziny 26 maja, czyli według zapewnień ludzi z Ion Storm i Eidos Interactive będzie mógł sprawić sobie prezent w postaci gry Thief: Deadly Shadows. Bowiem tegoroczny Dzień Matki ma być momentem rynkowego debiutu trzeciej odsłony wirtualnych przygód złodzieja Garretta w wersji dla PeCetów i stacjonarnych konsol Microsoft Xbox. Jednakże wymieniony wyżej osobnik jest użytkownikiem systemu operacyjnego Microsoft Windows 98 i posiadaczem karty graficznej typu nVidia GeForce4 MX440, więc nie uda mu się zmusić wspomnianego produktu do współpracy z własnym komputerem. Sprawdź zatem Szanowny Czytelniku razem z nami, czy Twój „blaszak” spełnia podane właśnie przez developerów wymagania sprzętowe!

Hity kwietnia 2004 wg GameSpot

eLKaeR, 2 maja 2004, 07:07

Redaktorzy sieciowego serwisu o nazwie GameSpot opublikowali właśnie swoją listę najlepszych gier wirtualnych, które zostały wypuszczone na rynek w ubiegłym miesiącu. Podczas przygotowywania nowego zestawienia (o poprzedniej edycji pisaliśmy 4 kwietnia 2004) brano pod uwagę zarówno pozycje PeCetowe, jak i tytuły dedykowane konsolom Microsoft Xbox, Sony PlayStation 2 oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance.