Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 maja 2004

Trzecia część serii Thief trafiła do północnoamerykańskich sklepów

ComCo, 25 maja 2004, 17:57

Długie miesiące oczekiwań i nerwowe skreślanie dni w kalendarzu podczas ostatnich kilku tygodni... Thief: Deadly Shadows nareszcie trafił na półki zachodnich sklepów! Już po raz trzeci w historii przyjdzie nam skradać się w ciemnościach, unikać wzroku rywali oraz kraść najcenniejsze przedmioty z najlepiej strzeżonych miejsc. A wszystko to uczynimy wcielając się w postać Garreta - średniowiecznego złodzieja pierwszej klasy.

Toontown Online w Europie

Elrond, 25 maja 2004, 15:20

Od czerwca zeszłego roku amerykańskie dzieci jak również i starsi gracze lubiący disneyowskie klimaty, mogą pogrywać w pierwszą grę typu MMO dedykowaną najmłodszym. Jest to Toontown Online, który właśnie otworzył swój świat dla graczy europejskich.

Doom 3 rozgrzeje tegoroczne lato
Doom 3 rozgrzeje tegoroczne lato

Kull, 25 maja 2004, 14:16

Cztery lata mijają od czasu, gdy po raz pierwszy wspomniano o Doom 3 i oficjalnie ogłoszono rozpoczęcie prac nad tym tytułem. Główny programista id Software - John Carmack, wraz z ogłoszeniem aktu poczęcia jego nowego „dziecka” z pewnością nie przypuszczał, że oczekiwanie na dzień narodzin Dooma 3 tak drastycznie się przedłuży. W powietrzu czuć już jednak atmosferę napięcia, jaką emanuje nadchodzący król. Aby przybliżyć Wam to spotkanie redaktorzy serwisu homelanfed.com przeprowadzili wywiad z przedstawicielem id Software - Toddem Hollesheadem.

Barbarian Returns - brutalne walki wojowników w odświeżonej wersji, do ściągnięcia za darmo z sieci!
Barbarian Returns - brutalne walki wojowników w odświeżonej wersji, do ściągnięcia za darmo z sieci!

Krystian Smoszna, 25 maja 2004, 14:15

W Internecie pojawił się remake klasycznej gry akcji o nazwie Death Sword (znanej też jako Barbarian, stąd analogiczny tytuł Barbarian Returns). Program został przygotowany przez amatorską grupę Delphi Games Development a zrealizowano go przy użyciu w pełni trójwymiarowego silnika Basilisk.

Top Spin dla PeCetowców

Elrond, 25 maja 2004, 13:14

"Proszę państwa, kolejny as serwisowy w wykonaniu Andre Agassiego i koniec seta oraz meczu. Z kortów Rolland Garos mówił dla państwa ...". Takie rzeczy można obejrzeć i usłyszeć w przykładowo w telewizji. A z komputera? Okazuje się, że owszem a przynajmniej bardzo podobne. Otóż na komputery klasy PC zagości tenisowy hit z konsoli Xbox, Top Spin.

Top 10 gier na PC w UK (25/05/04)

Krystian Smoszna, 25 maja 2004, 13:13

Organizacje ChartTrack i ELSPA zafundowały nam kolejne zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii. Tym razem obejmuje ono tydzień od 16 do 22 maja bieżącego roku. Za dużą niespodziankę można uznać prowadzenie gry CSI: Dark Motives. Dwie produkcje UbiSoft w pierwszej trójce – to nie zdarza się zbyt często.

Najlepsze gry E3 2004 według serwisu IGN.com

Kull, 25 maja 2004, 12:05

Po emocjach związanych z tegorocznymi Electronic Entertainment Expo przyszedł czas na ich podsumowanie. Pokazy na targach ujawniły zarówno nowe, jak i potwierdziły znane już zapowiedzi wielkich tytułów, a producenci robili wszystko, aby pokazać swój produkt od jak najlepszej strony. Podsumowaniem wszystkich gier eksponowanych w Los Angeles: Convencion Center, w dniach 11-13 maja 2004, poprzez wyłonienie najlepiej zapowiadających się tytułów w poszczególnych kategoriach, podjęli się redaktorzy serwisu PC.IGN.com.

Lawman - nowy FPS w świecie Dzikiego Zachodu od firmy Techland
Lawman - nowy FPS w świecie Dzikiego Zachodu od firmy Techland

Krystian Smoszna, 25 maja 2004, 10:18

Lawman to tytuł nowego FPS-a polskiej firmy Techland, który będzie przeniesie Cię w brutalny i bezwzględny świat Dzikiego Zachodu. Jeśli masz ochotę sprawdzić swój refleks oraz odbyć ekscytujące pojedynki z największymi, ówczesnymi bandziorami, jest to produkt wprost wymarzony dla Ciebie.

Zapowiedziano Reclamation

Elrond, 25 maja 2004, 09:53

Wyobraźcie sobie świat bez fizycznych ograniczeń. Świat, w którym potęga umysłu jest tak samo ważna jak mistrzostwo w posługiwaniu się bronią. Świat, w którym wyobraźnia i odwaga kształtują wasze przeznaczenie. Stańcie się potężnymi wojownikami walczącymi z potworami i hordami wrogów. Zawierajcie sojusze, wdawajcie się w romanse, prowadźcie polityczne intrygi. Zanurzcie się w świat Reclamation, tworzony specjalnie dla was przez firmę Lyra Studios.

John Woo reżyserem filmu opartego o grę Spy Hunter?

Krystian Smoszna, 25 maja 2004, 09:29

Czy słynny chiński reżyser John Woo (m.in. Mission Impossible II), będzie odpowiedzialny za stworzenie obrazu, zatytułowanego Spy Hunter? Jeśli wierzyć doniesieniom serwisu The Hollywood Reporter, wytwórnia Universal Pictures rozpoczęła właśnie odpowiednie negocjacje.