Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2004, 10:18

Lawman - nowy FPS w świecie Dzikiego Zachodu od firmy Techland

Lawman to tytuł nowego FPS-a polskiej firmy Techland, który będzie przeniesie Cię w brutalny i bezwzględny świat Dzikiego Zachodu. Jeśli masz ochotę sprawdzić swój refleks oraz odbyć ekscytujące pojedynki z największymi, ówczesnymi bandziorami, jest to produkt wprost wymarzony dla Ciebie.

Lawman to tytuł nowego FPS-a polskiej firmy Techland, który przeniesie Cię w brutalny i bezwzględny świat Dzikiego Zachodu. Jeśli masz ochotę sprawdzić swój refleks oraz odbyć ekscytujące pojedynki z największymi, ówczesnymi bandziorami, jest to produkt wprost wymarzony dla Ciebie.

Gracz wcieli się w rolę rewolwerowca, który przemierza zachodnie tereny północnoamerykańskiego kontynentu. Jego zadaniem będzie pokonanie wszystkich szumowin, jakie staną na jego drodze a odbywać się to będzie poprzez serię pojedynków strzeleckich, wymagających szybkości oraz precyzji w naciskaniu na spust. Oprócz rozbudowanej warstwy fabularnej, gra oferować będzie: dwanaście misji z gatunku „Poszukiwany: Żywy lub martwy”, osiemnaście stylizowanych na epokę narzędzi zagłady, znane postacie z książek, filmów lub rzeczywistości, pieczołowicie wykonane scenerie, charakterystyczne dla dziewiętnastowiecznych miasteczek Dziekiego Zachodu, pełną kontrolę nad procesem kreowania naszego bohatera oraz urozmaicenia w postaci jazdy konnej, spektakularnych pościgów oraz strzelanin prosto „z siodła”. O sugestywną oprawę wizualną zadba sprawdzony w boju silnik, wykorzystany wcześniej w Chrome.

Firma Techland nie podała konkretnych informacji, kiedy Lawman miałby się ukazać. Poniżej prezentujemy kilka premierowych screenshotów.

 

Lawman - nowy FPS w świecie Dzikiego Zachodu od firmy Techland - ilustracja #1
Lawman - nowy FPS w świecie Dzikiego Zachodu od firmy Techland - ilustracja #2
Lawman - nowy FPS w świecie Dzikiego Zachodu od firmy Techland - ilustracja #3