Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 maja 2004

Poradnik: Journey to the Center of the Earth

Redakcja GRYOnline.pl, 27 maja 2004, 18:25

Ilustrowany opis przejścia gry przygodowej Journey to the Center of the Earth, zawierający również umiejscowienie potrzebnych do ukończenia gry przedmiotów oraz rozwiązania wszystkich zagadek logicznych z wyjaśnieniami jak się do nich zabrać.

Opublikowaliśmy test - Razer Viper kontra Logitech MX 510

Fajek, 27 maja 2004, 17:22

Producenci proponują nam coraz bardziej zaawansowane urządzenia, dającej większe możliwości podczas zabawy - takimi właśnie produktami są opisywane myszy firmy Logitech MX 510 oraz Razer Viper. Jeśli nosicie się za zamiarem kupienia nowego „gryzonia”, koniecznie przeczytajcie nasz test.

HitBlock - najnowszy remake klasycznej gry logicznej z Commodore 64, już w sieci!
HitBlock - najnowszy remake klasycznej gry logicznej z Commodore 64, już w sieci!

Krystian Smoszna, 27 maja 2004, 16:31

Hit the Block to gra zręcznościowo-logiczna, będąca PeCetową przeróbką programu Crillion, który największe tryumfy święcił w zamierzchłych latach osiemdziesiątych na Commodore 64. Zadanie gracza jest teoretycznie bardzo proste – należy zbić wszystkie kolorowe klocki znajdujące się na planszy za pomocą kulki, odbijającej się od poziomych krawędzi ekranu.

Debiut rynkowy N-Gage QD

Elrond, 27 maja 2004, 15:50

Jak poinformowała korporacja Nokia, na rynkach Europy, Afryki i azjatyckich krajów basenu Pacyfiku rozpoczęła się właśnie sprzedaż najnowszego jej dziecka, N-Gage QD, młodszej siostry konsoli N-Gage. Twórcy konsoli zapewne skorzystali z uwag posiadaczy i użytkowników N-Gage ponieważ N-Gage QD wygląda jakby przeszła poważny lifting.

Umarła Mythica, niech żyje Mythic!
Umarła Mythica, niech żyje Mythic!

Speed, 27 maja 2004, 15:26

Wielomiesięczny bój o prawa do marki Mythica, pomiędzy Microsoftem a studiem develeperskim Mythic Entertainment, w końcu dobiegł końca! Bill Gates & spółka spuścili ostatecznie z tonu. Druga strona aż skacze ze szczęścia.

Co z PeCetową wersją Kingdom Under Fire: The Crusaders?

Elrond, 27 maja 2004, 14:05

Przygoda z Królestwem w Ogniu zakończona, czas ruszać w krucjatę po Starożytne Serce, legendarny artefakt, będący przyczyną Wielkiej Wojny. Ale zaraz, zaraz, nasze armie poważnie się wykruszyły. Gdzie są użytkownicy PeCetów, którzy wiernie wspomagali nasze działania w pierwszej części gry? I gdzie jest wersja Kingdom Under Fire: The Crusaders dla posiadaczy popularnych "blaszaków"?

Davor Hunsky opowiada o nowym silniku i edytorze Serious Sam 2

Krystian Smoszna, 27 maja 2004, 13:59

Od momentu zaprezentowania na Game Developers Conference, tech-demo drugiej części Serious Sam, wśród fanów cyklu nastąpiło niebywałe poruszenie. Oczywiście kwestią interesującą graczy najbardziej, jest nowy silnik na którym Poważny Sam będzie kosił niezliczone rzesze potworów. Wychodząc im naprzeciw, serwis Seriously! wziął niedawno na spytki jednego z autorów gry, Davora Hunskiego, który w szczegółach opowiedział o stronie technicznej programu.

Co pojawi się w najbliższym czasie w strefie Premium?

Fajek, 27 maja 2004, 13:23

Ponieważ dostajemy sporo maili z pytaniem jakie materiały w najbliższym czasie pojawi się w strefie Premium publikujemy listę materiałów jakie w najbliższym czasie się pojawią.

GTA znów przyczyną przestępstwa
GTA znów przyczyną przestępstwa

Kull, 27 maja 2004, 13:20

Ile to już seria Grand Theft Auto uczyniła zła na tym świecie trudno zliczyć ;). Tym razem dzieło Rockstar North – GTA: Vice City, stało się przyczyną fałszywego zgłoszenia o podłożeniu bomby. Cała zaś sprawa jest tak pokręcona i niewiarygodna, że mogła się wydarzyć tylko w USA :).

Komunikat techniczny (27/05/04)

Fajek, 27 maja 2004, 12:25

Dziś, tj. 27 maja 2004 w godzinach wieczornych pomiędzy godziną 20.00 a 24.00 serwis GRY-OnLine nie będzie dostępny dla użytkowników, ze względu na planowane przeprowadzenie czynności administracyjnych. W ciągu najbliższych kilku dni adres serwisu może ulegać zmianie, jednak nie powinno to utrudnić korzystania z niego.

W Kohan II: Kings of War usłyszymy muzykę stworzoną przez Jeremy'a Soule'a

Phoenix, 27 maja 2004, 12:25

Jesteś miłośnikiem strategii czasu rzeczywistego? Tak? Słyszałeś więc zatem o tytule Kohan: Immortal Sovereigns? Jeśli nie to powinieneś jeszcze raz zastanowić się czy naprawdę lubujesz się w tego typu programach. Te osoby, które grały w wymieniony tytuł na pewno wiedzą, że wyróżnienia, jakie otrzymał ten produkt były przyznane słusznie. Ponadto podejrzewam również, iż czekają one ze zniecierpliwieniem na światową premierę sequela gry, tj. pozycji Kohan II: Kings of War. Dzisiaj przyszło mi w udziale poinformować Was o aspekcie muzycznym drugiej części Kohan.

Prince of Persia: Piaski Czasu - gra za friko!
Prince of Persia: Piaski Czasu - gra za friko!

Solnica, 27 maja 2004, 12:03

Zaledwie jeden email oraz odrobina szczęścia wystarczy, aby wejść w posiadanie bez wątpienia ciekawej nagrody jaką jest egzemplarz gry Prince of Persia: Piaski Czasu.

Patch oraz inne przydatne narzędzia do Far Cry już niebawem

Phoenix, 27 maja 2004, 11:45

O grze Far Cry pisaliśmy wiele zarówno przed jej światową premierą jak i po niej. Zawsze były to niezmiernie pozytywne wiadomości (O czym świadczy zresztą rekomendacja tego tytułu wydana przez serwis Gry-OnLine). Myślę, że również ta dzisiejsza nowina do tego grona będzie się zaliczać. Otóż na łamach oficjalnej witryny programu podano informacje o kilku aplikacjach związanych z tą pozycją z gatunku FPS, które w niedługim czasie powinny ujrzeć światło dzienne.

Nowy dodatek do Uru: Ages Beyond Myst trafi do sklepów 13 lipca
Nowy dodatek do Uru: Ages Beyond Myst trafi do sklepów 13 lipca

Krystian Smoszna, 27 maja 2004, 10:18

O The Path of the Shell, drugim oficjalnym dodatku do gry Uru: Ages Beyond Myst informowaliśmy po raz pierwszy na początku kwietnia. Dzisiaj możemy zaprezentować garść nowych screenshotów z tego rozszerzenia, które w sklepach zadebiutuje 13 lipca bieżącego roku.

Staniemy u wrót Troi - Gates of Troy

Elrond, 27 maja 2004, 10:04

Nie wiem czy stało się to na fali zainteresowania Troją, która wzmogła się nagle po wejściu na ekrany kinowe filmu Troja z boskim Bradem Pittem (tak określa go większośc kobiet) w roli Achillesa, ale firma Slitherine Software poinformowała, że strategia turowa Spartan doczeka się dodatku opartego m.in. na wydarzeniach, których (bez)pośrednią przyczyną była piękna Helena. Fani starożytności dostaną również kilka innych kampanii opisujących wielkie bitwy Greków, Rzymian czy Persów.

Jankesi z Tri Synergy wydawcami Alpha Black Zero na terenie Stanów Zjednoczonych

Speed, 27 maja 2004, 07:24

Futurystyczny pod każdym możliwym względem shooter Alpha Black Zero, przenoszący gracza w jakże odległy 2366 rok, znalazł dla siebie wydawcę zza wielką wodą. Grupą odważnych Jankesów (na szczęście nie trzymającą władzy) okazała się firma z mało dźwięczną nazwą, Tri Synergy, Inc.