Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 maja 2004

Czy FX Racing = Lamborghini FX?
Czy FX Racing = Lamborghini FX?

ComCo, 30 maja 2004, 17:27

W październiku 2003 roku studio Milestone zaanonsowało produkcję zręcznościowych wyścigów FX Racing, jednak od tamtej pory nie pojawiły się żadne nowe informacje odnośnie rzeczonego programu. Po dokładniejszym wybadaniu sprawy, znaleźliśmy przyczynę takiego stanu rzeczy: otóż developing owego tytułu został najprawdopodobniej porzucony, zaś wysiłki zespołu skoncentrowały się na wsparciu projektu teamu Titus-Interactive o nazwie Lamborghini FX (patrz news z 10 maja).

20 kolejnych map w Unreal Tournament 2004

Speed, 30 maja 2004, 13:26

Fani gier, które w tytule posiadają magiczną kombinację znaków alfanumerycznych „Unreal”, nie mogą nigdy narzekać na nudę. Przykład? Wczorajszego dnia pojawił się w sieci nowy „Communition Bonus Pack” – tym razem przeznaczony do trzeciej odsłony Unreala, tej z datą 2004 obok.

Praca przy Quake 4 do wzięcia

Speed, 30 maja 2004, 13:11

Drogi czytelniku! Jeżeli cierpisz na chorobę zwaną bezrobociem (zupełnie jak około 20% polskiego społeczeństwa), jesteś zdolny, posługiwanie się po programach graficznych nie jest dla ciebie problemem, a tworzenie wysokiej jakości obiektów 2D to czysta przyjemność – możesz prawie że czuć się członkiem ekipy Raven Software, pracującej w pocie czoła nad Quake 4!

Sports Interactive i PhysioRoom.com czyli nowe kontuzje w FM 2005
Sports Interactive i PhysioRoom.com czyli nowe kontuzje w FM 2005

Speed, 30 maja 2004, 13:09

Nic tak dobrze nie wpływa na poziom, jak dobra, solidna konkurencja. Bardzo dobrym potwierdzeniem tej tezy są panowie z firm Sports Interactive (pracujący nad Football Manager 2005) oraz Eidos (tworzący Championship Manager 5). Kilkanaście godzin wstecz, ci pierwsi nawiązali oficjalną współpracę z portalem internetowym PhysioRoom.com, specjalizującym się w opisywaniu wszelakich kontuzji ludzi goniących za piłką.

Rapid Gunner, czyli wirtualna strzelnica dla miłośników pistoletów
Rapid Gunner, czyli wirtualna strzelnica dla miłośników pistoletów

ComCo, 30 maja 2004, 12:19

Po względnym sukcesie taktycznej gry akcji, pt. Team Factor, programiści z czeskiego studia developerskiego 7FX rozpoczęli prace nad kolejnym projektem. Rapid Gunner będzie wirtualną symulacją rozbudowanej strzelnicy, na której graczom przyjdzie trafiać w rozmaite cele przy użyciu szerokiej gammy pistoletów.

The Witcher i zupełnie nowa witryna www
The Witcher i zupełnie nowa witryna www

ComCo, 30 maja 2004, 11:18

Najnowszy projekt rodzimego zespołu CD Projekt Red Studio, tj. The Witcher (vel Wiedźmin) rozwija się w dynamicznym tempie. Zainteresowanie ową fabularną grą akcji (action RPG) jest na tyle duże, iż wydawca zdecydował się na uruchomienie odświeżonej wersji oficjalnej strony internetowej.