Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 maja 2004, 19:59

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Blitzkrieg

Poradnik do strategii wojennej „Blitzkrieg”, w którym znajdziecie m.in. uzupełniony dodatkowo o mapy taktyczne opis przejścia wszystkich misji historycznych dostępnych w grze, a także wskazówki dotyczące większości misji losowych.

„Blitzkrieg” to znakomita strategia czasu rzeczywistego, w której niemal nigdy nie da się osiągnąć sukcesu przez frontalny atak. Czy Ci się to podoba czy nie, zazwyczaj to wróg kontroluje początkowo większość mapy i każdy nieprzemyślany ruch zakończy się natychmiastową utratą jednostek, a co za tym idzie – porażką. Nie ma też możliwości rekrutowania wojsk, więc tych poległych w boju nijak nie da się zastąpić nowymi.

W poradniku niniejszym znajdziecie m.in. uzupełniony dodatkowo o mapy opis przejścia wszystkich misji historycznych dostępnych w grze. A dlaczego nie znajdziecie tutaj dokładnego opisu misji losowych? Z dwóch powodów. Po pierwsze, zazwyczaj ich ukończenie nie jest konieczne do kontynuowania rozgrywki. Po drugie i najważniejsze zaś, każda z nich posiada co prawda z góry ustalone cele, ale sama mapa generowana jest losowo i nijak nie mogę przewidzieć, czy w danym momencie misja wyglądać będzie tak samo. Zdecydowałem się więc przedstawić na samym końcu poradnika jak największą liczbę tych misji (aczkolwiek nie mogę w stu procentach stwierdzić, że są tam wszystkie) i opisać ogólnie, co Was w nich czeka i jak możecie sobie z nimi poradzić. Pamiętajcie, że ich zaliczenie nagradzane jest za każdym razem ciekawą premią w postaci nowej jednostki, którą można później wykorzystać w walce. Czasami taki bonus to jedynie nieznaczący dodatek, ale bywa i tak, że zdobyte w ten sposób jednostki pozwolą Wam na zwycięstwo w misji, która bez nich okazuje się być wręcz niewykonalna.” - „Wojak”

Blitzkrieg - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Blitzkrieg w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.