Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2004, 17:53

autor: Speed

CS: Condition Zero jeszcze bardziej realny dzięki nowej łatce

Dobre wieści dla wszystkich dowódców oddziałów antyterrorystycznych w grze Counter Strike: Condition Zero. Już w najbliższym tygodniu pojawi się w sieci nowa łatka, oznaczona cyferkami 1.2. Zmian i poprawek zbyt wielu tu nie ma, jakkolwiek twórcy zapewniają nas o wartości owej paczki.

Dobre wieści dla wszystkich dowódców oddziałów antyterrorystycznych w grze Counter Strike: Condition Zero. Już w najbliższym tygodniu pojawi się w sieci nowa łatka (przypomnijmy, że pierwszy patch został wypuszczony pod koniec kwietnia), oznaczona cyferkami 1.2. Zmian i poprawek zbyt wielu tu nie ma, jakkolwiek twórcy zapewniają nas o wartości owej paczki.

Najnowsza łata, rozprowadzana za pomocą sieciowego systemu Steam, skupia się na kilku najważniejszych - zdaniem twórców - aspektach gry. Oto one:

  • nowe, poprawione modele zakładników,
  • znacznie rozbudowane AI,
  • dwa nowe modele dla gracza,
  • nowe mapy,
  • i wiele, wiele innych poprawek...

Największy nacisk położony został na zakładników, którzy mają być teraz bardziej realistyczni. Strach, lęk, obawa, próby ucieczek (nie zawsze udane), czy nawet nawiązywanie konwersacji z porywaczami – to wszystko znajdzie się w łatce 1.2.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Counter-Strike: Condition Zero

Counter-Strike: Condition Zero