Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 maja 2004, 19:32

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tommorow (Single Player)

Poradnik dla pojedynczego gracza do gry Splinter Cell: Pandora Tommorow, w którym znajduje się dokładny opis przejścia wszystkich misji na najwyższym poziomie trudności, pokazujący jak sobie radzić w wielu przypadkach bez uśmiercania kogokolwiek.

„Poradnik ten jest opisem przejścia całej gry od początku do końca, na poziomie trudności HARD. Starałem się w nim podpowiedzieć graczowi, jak sobie radzić w wielu przypadkach bez uśmiercania kogokolwiek. Niestety w odróżnieniu od pierwszej części, zabijanie w PT stało się chlebem powszednim. Jednak nie należy traktować go jako najlepszego sposobu radzenia sobie z niezbyt sprzyjającymi okolicznościami. Największą frajdę z gry można czerpać dopiero wtedy, gdy ukrywając się w ciemnych zakamarkach dzięki sprytowi i wrodzonej inteligencji umykamy sterowanym komputerowo strażnikom.

Wielokrotnie zdarza się podczas gry, że do wykonania jakiegoś zadania prowadzi kilka dróg. Ja zdecydowałem się opisać zawsze jedną. Tę najciekawszą i zarazem najbardziej (dla mnie) logiczną. Nie oznacza to, że nie ma lepszych czy gorszych sposobów radzenia sobie z danym problemem. Ale to już zależy od Waszych osobistych upodobań, ja natomiast skupiłem się ja jasnym i klarownym opisie przejścia całej gry.” - „Zodiac”

Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tommorow - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tommorow w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.