Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 maja 2004, 17:44

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Athena Sword

Poradnik ten jest opisem przejścia gry jednym, czteroosobowym zespołem na poziomie trudności ELITE. Zawiera szczegółowe opisy sytuacyjne będące dobrym wprowadzeniem w świat oddziałów antyterrorystycznych, zaś bardziej doświadczeni gracze znajdą tutaj triki umożliwiające ukończenie każdej misji na najwyższym poziomie trudności.

„Rainbow Six: Athena Sword to najnowsze rozszerzenie Raven Shield, wzbogacone o kilka nowych elementów, w tym o nową kampanię dla pojedynczego gracza. Jako członek grup komandosów będziesz mógł tworzyć szczegółowe plany każdej z ośmiu nowych misji, by potem wcielić je w życie na doskonale przygotowanych mapach.

Poradnik ten jest opisem przejścia gry jednym, czteroosobowym zespołem na poziomie trudności ELITE. Szczegółowe opisy sytuacyjne, informujące gdzie i na co zwracać szczególną uwagę, jak też podające miejsca dogodnego oddawania ognia, będą dobrym wprowadzeniem w świat oddziałów antyterrorystycznych dla początkujących graczy. Również ci, bardziej doświadczeni, znajdą tutaj triki umożliwiające ukończenie każdej misji na najwyższym poziomie trudności.

Dołożyłem starań, by przygotowane w poradniku opisy obejmowały najlepsze z możliwych sposobów wykonania zadań; jednak zaznaczam, iż z pewnością można by stworzyć łatwiejsze czy bardziej szczegółowe wersje.” - „Zodiac”

Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Athena Sword w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.