Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2008, 08:38

autor: Jiker

id Software oficjalnie zapowiada grę Quake Live

Najnowsza odsłona cyklu Quake, znana do tej pory jako Quake Zero, ukaże się na rynku z podtytułem Live. W pełni darmowa, dostępna za pośrednictwem internetu produkcja, trafi na rynek przy wsparciu ze strony firmy IGA Worldwide Inc. – największej, niezależnej agencji zajmującej się organizacją reklam wewnątrzgrowych.

Najnowsza odsłona cyklu Quake, znana do tej pory jako Quake Zero, ukaże się na rynku z podtytułem Live. W pełni darmowa, dostępna za pośrednictwem internetu produkcja, zostanie udostępniona dla graczy przy wsparciu ze strony firmy IGA Worldwide Inc. – największej, niezależnej agencji zajmującej się organizacją reklam wewnątrzgrowych – o czym dowiedzieliśmy się właśnie w trakcie Game Developers Conference.

id Software oficjalnie zapowiada grę Quake Live - ilustracja #1

Quake Live powstaje z myślą o wszystkich miłośnikach cyklu Quake, a w szczególności o tych, którzy do dzisiaj wspominają z rozrzewnieniem przygody zaznane w trakcie potyczek w ramach Quake 3: Arena. Rozgrywka nastawiona wyłącznie na zabawę sieciową zostanie wsparta prężnym serwisem społecznościowym, który będzie dostępny dla wszystkich graczy pod adresem http://www.quakelive.com/. Umożliwi on nie tylko tworzenie list przyjaciół, wymianę poglądów, czy organizację turniejów, ale także będzie źródłem cennych danych na temat naszych poczynań. Dzięki umowie z firmą IGA Worldwide możliwe będzie z kolei utworzenie specjalnej platformy reklamowej dla przyszłych sponsorów idei oraz firm, pragnących reklamować swoje produkty w niezbyt nachalny sposób.

id Software oficjalnie zapowiada grę Quake Live - ilustracja #2

W dalszym ciągu nie wiemy jednak, kiedy przeprowadzona zostanie oficjalna premiera gry. Pewnym jest, że nastąpi ona w bieżącym roku. W chwili obecnej trwają ciągle zapisy na beta-testy Quake Live. Zachęcamy do nich wszystkich zainteresowanych.