Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2007, 18:28

autor: Major Doktor Upiorna

Gra Super Swing Golf Pangya 2 potwierdzona

Potwierdziły się zeszłotygodniowe wiadomości magazynu Famitsu, który przekazał, że w przygotowaniu znajduje się druga odsłona gry sportowej Super Swing Golf Pangya, znanej również jako Pangya! Golf with Style.

Potwierdziły się zeszłotygodniowe wiadomości magazynu Famitsu, który przekazał, że w przygotowaniu znajduje się druga odsłona gry sportowej Super Swing Golf Pangya, znanej również jako Pangya! Golf with Style. Studio Tecmo współpracujące z grupą Ntreev Soft w oficjalnym oświadczeniu przyznało, że prowadzone są prace nad tytułem Super Swing Golf Pangya 2, który pod koniec bieżącego roku trafi do japońskich posiadaczy Wii. Na tę chwilę nie znamy jeszcze daty lokalizacji owej pozycji poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni.

Gra Super Swing Golf Pangya 2 potwierdzona - ilustracja #1

Zamieniając Wii-kontroler w kij gracz po raz kolejny otrzyma szansę na wzięcie udziału w zwariowanych potyczkach golfowych. Zabawa będzie odbywała się w zupełnie nowych lokacjach (m.in. pustynia z piramidami, opuszczona kraina z rzekami lawy czy park z gigantycznymi grzybami), zawierających niewystępujące wcześniej sekrety. Dla bohaterów, odznaczających się unikalnymi zestawami umiejętności, zostaną przygotowane oryginalne stroje. W nowej odsłonie wirtualnego golfu pojawi się także tryb Tournament, podczas którego użytkownicy, zdobywając kolejne dołki, będą przemieszczali się na mapie, przypominającej planszę do gry i rywalizowali o cenne bonusy.

Gra Super Swing Golf Pangya 2 potwierdzona - ilustracja #2