Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2008, 12:30

autor: vampire

Fable II Pub Games trafią 13 sierpnia do Xbox Live Arcade

Jednym z ciekawych elementów zbliżającego się RPG Petera Molyneuxa, Fable II, jest sposób w jaki główny bohater będzie zdobywał pieniądze na swoje potrzeby. Choć z pewnością pokonani wrogowie pozostawią po sobie jakieś skarby, znaczą część funduszy będziemy musieli zarobić wykonując zwykłą pracę. Jest jednak prostszy i szybszy sposób na zdobycie lub stracenie fortuny – hazard.

Jednym z ciekawych elementów zbliżającego się RPG Petera Molyneuxa, Fable II, jest sposób w jaki główny bohater będzie zdobywał pieniądze na swoje potrzeby. Choć z pewnością pokonani wrogowie pozostawią po sobie jakieś skarby, znaczą część funduszy będziemy musieli zarobić, wykonując zwykłą pracę. Jest jednak prostszy i szybszy sposób na zdobycie lub stracenie fortuny – hazard. Idąc wzorem twórców Spore, Peter zdecydował się udostępnić wirtualne kasyno, tu nazwane Fable II Pub Games, jeszcze przed premierą pełnej wersji gry - będziemy mogli je pobrać już 13 sierpnia za pośrednictwem usługi Xbox Live Arcade. Zresztą tego samego dnia pojawi się tam również remake klasycznej platformówki - Bionic Commando Rearmed.

Fable II Pub Games trafią 13 sierpnia do Xbox Live Arcade - ilustracja #1

Na Fable II Pub Games składać się mają trzy różne minigry wzorowane na tych, które możemy spotkać w prawdziwych kasynach - Fortune's Tower, Keystone i Spinnerbox. Dodatkowo twórcy, Lionhead Studios, postanowili zaoszczędzić graczom niepotrzebnej straty wirtualnej gotówki i przygotowali także umożliwiający wcześniejszy trening tutorial. Koszt pobrania programu wyniesie 800 punktów Microsoftu, co stanowi równowartość około 20 zł. Jednak Ci, którym do zdobywania fortuny się nie spieszy, mogą poczekać do października, czyli premiery Fable II i otrzymać Pub Games gratis, wraz z grą.