Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2008, 15:20

autor: vampire

EverQuest i EverQuest II doczekają się następnych dodatków

Podczas tegorocznej edycji imprezy SOE Fan Faire (14-17 sierpnia) firma Sony Online Entertainment zapowiedziała dwa dodatki Seeds of Destruction i The Shadow Odyssey odpowiednio do EverQuesta i EverQuesta II. Nabywcy któregokolwiek z nich otrzymają także całą zawartość wszystkich wydanych wcześniej do danej gry rozszerzeń oraz egzemplarz Legends of Norrath.

Podczas tegorocznej edycji imprezy SOE Fan Faire (14-17 sierpnia) firma Sony Online Entertainment zapowiedziała dwa dodatki Seeds of Destruction i The Shadow Odyssey odpowiednio do EverQuesta i EverQuesta II. Nabywcy któregokolwiek z nich otrzymają także całą zawartość wszystkich rozszerzeń wydanych wcześniej do danej gry oraz egzemplarz Legends of Norrath - karcianki bazującej na świecie omawianych MMORPGów.

Seeds of Destruction ukaże się 21 października i doda do EverQuesta dwadzieścia obszarów stanowiących zarówno zupełnie nowe lokacje, jak i nieco zmodyfikowane wersje tych dobrze już fanom znanych. Ponadto podniesie maksymalny poziom, jaki bohaterowie mogą osiągnąć do 85 i umożliwi graczom zatrudnianie najemników, czyli kontrolowanych przez nich postaci niezależnych, które nieraz przydadzą się w walce. W dodatku poziom takiego towarzysza będzie automatycznie dostosowywał się do prowadzonej postaci.

EverQuest i EverQuest II doczekają się następnych dodatków  - ilustracja #1
EverQuest: Seeds of Destruction

Drugi tytuł, czyli The Shadow Oddysey wzbogaci EverQuest II o dwadzieścia nowych stref, pięć dużych questów oraz podziemia wzorowane na tych znanych z pierwszej części. Nowy system zadań i przydzielania nagród za ich wykonanie umożliwi kilkukrotne wracanie do danej misji i rozgrywanie jej na nowo przy innych warunkach. Z pozostałych modyfikacji możemy wymienić podniesienie maksymalnego poziomu postaci do 200, nowe bóstwa oraz tak zwane Epic Tales, czyli historie opowiadane bezpośrednio podczas bitwy. Światowa premiera rozszerzenia nastąpi 18 listopada.

EverQuest i EverQuest II doczekają się następnych dodatków  - ilustracja #2
EverQuest II: The Shadow Odyssey

Więcej materiałów dotyczących rozszerzeń znajdziecie na oficjalnej stronie EverQuesta i EverQuesta II.