Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2008, 16:00

E3 2008: Zwiastun nowego shootera od Raven - Singularity

Wczoraj, prócz detali dotyczących nowego Wolfensteina, Raven ujawnił, że w produkcji jest zupełnie nowy, tworzony od podstaw FPS – Singularity. Gra pojawi się na PC, PS3 i X360.

Wczoraj, prócz detali dotyczących nowego Wolfensteina, Raven ujawnił, że w produkcji jest zupełnie nowy, tworzony od podstaw FPS – Singularity. Gra pojawi się na PC, PS3 i X360. Niestety nawet przybliżona data premiery nie jest jeszcze znana.

 

E3 2008: Zwiastun nowego shootera od Raven - Singularity - ilustracja #1

Informacji jest jak na lekarstwo. Wiadomo na pewno, że na potrzeby gry (będącej zupełnie nowym IP) stworzony został mroczny świat, przypominający trochę to, co mogliśmy zaobserwować w TimeShifcie. Poza tym wszystkie ewentualne domysły bazują na niespełna minutowym zwiastunie, który prezentuje szybko zmontowaną grafikę bezpośrednio z gry. Widzimy w niej dwie wizje świata – normalną oraz po jakimś nieudanym eksperymencie. W filmie znajduje się znaczna ilość efektów elektryczności i narrator o rosyjskim akcencie informujący, że „mówiłem im, że to niebezpieczne i niestabilne, ale oni nie słuchali .

 

E3 2008: Zwiastun nowego shootera od Raven - Singularity - ilustracja #2

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej