Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2008, 16:00

autor: Filip Grabski

E3 2008: Zwiastun nowego shootera od Raven - Singularity

Wczoraj, prócz detali dotyczących nowego Wolfensteina, Raven ujawnił, że w produkcji jest zupełnie nowy, tworzony od podstaw FPS – Singularity. Gra pojawi się na PC, PS3 i X360.

Wczoraj, prócz detali dotyczących nowego Wolfensteina, Raven ujawnił, że w produkcji jest zupełnie nowy, tworzony od podstaw FPS – Singularity. Gra pojawi się na PC, PS3 i X360. Niestety nawet przybliżona data premiery nie jest jeszcze znana.

 

E3 2008: Zwiastun nowego shootera od Raven - Singularity - ilustracja #1

Informacji jest jak na lekarstwo. Wiadomo na pewno, że na potrzeby gry (będącej zupełnie nowym IP) stworzony został mroczny świat, przypominający trochę to, co mogliśmy zaobserwować w TimeShifcie. Poza tym wszystkie ewentualne domysły bazują na niespełna minutowym zwiastunie, który prezentuje szybko zmontowaną grafikę bezpośrednio z gry. Widzimy w niej dwie wizje świata – normalną oraz po jakimś nieudanym eksperymencie. W filmie znajduje się znaczna ilość efektów elektryczności i narrator o rosyjskim akcencie informujący, że „mówiłem im, że to niebezpieczne i niestabilne, ale oni nie słuchali .

 

E3 2008: Zwiastun nowego shootera od Raven - Singularity - ilustracja #2

Filip Grabski

Filip Grabski

Z GRYOnline.pl współpracuje od marca 2008 roku. Zaczynał od pisania newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji tworzył treści dla serwisu Gameplay.pl. Obecnie przede wszystkim projektuje grafiki widoczne na stronie głównej (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Od 1994 roku z pełną świadomością zaczął użytkować pecety, czemu pozostaje wierny do dzisiaj. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury, zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej