Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 stycznia 2015, 08:01

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 24-25 stycznia (Assassin's Creed, Dark Souls, GRID 2)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Dark Souls: Prepare to Die Edition, GRID 2, Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz gry z serii Assassin's Creed.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-OnLine i innych. Wśród najciekawszych ofert warto wymienić chociażby gry z serii Assassin's Creed dostępne na weekendowej promocji w GamersGate, Dark Souls wyprzedawane w Funstock Digital, czy też przeceny na gry studia Codemasters dostępne w różnych sklepach. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Assassin's Creed: Revelations dostępny w sklepie GamersGate. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 24-25 stycznia (Assassin's Creed, Dark Souls, GRID 2) - wiadomość - 2015-01-24
Assassin's Creed: Revelations dostępny w sklepie GamersGate.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne