Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS3X360
Okładka God Mode (PC)
OkładkaGod Mode (PC)

God Mode

God Mode to stworzona przez zespół Saber Interactive kooperacyjna strzelanka dla maksymalnie czterech osób. Gracze wcielają się w starożytne bóstwa i ich zadaniem jest odpieranie ataków hord nieprzyjaciół oraz wydostanie się z piekielnego labiryntu.

Akcji | TPP | humorystyczne | kooperacja

God Mode Premiera

19kwi2013

PC PS3 X360

Gry podobne do God Mode

Left 4 Dead 2

Strange Brigade

Killing Floor

God Mode to strzelanka nastawiona na tryb kooperacyjny. Grę wyprodukowało znane z TimeShift oraz Inversion studio Saber Interactive, a konkretnie jego koncentrujący się na dystrybucji elektronicznej wewnętrzny oddział nazwany Old School Games.

Gracze wcielają się w starożytnych bogów, którzy na skutek knowań Hadesa zostali przeobrażeni w śmiertelników, a następnie zamordowani. Aby uniknąć wiecznego potępienia, muszą znaleźć drogę ucieczki z olbrzymiego piekielnego labiryntu, gdzie zostali uwięzieni. God Mode koncentruje się na zabawie kooperacyjnej, w której drużyna maksymalnie czterech osób musi przebić się przez pełne przeciwników mapy. Autorzy postawili na lekkie, humorystyczne klimaty. System walki jest w pełni zręcznościowy, a rozgrywce towarzyszy głos zabawnego narratora, który przed rozgrywką ze szczegółami opowiada o tym, jak nasz bohater pożegnał się z życiem i trafił do labiryntu. Nie znajdziemy tutaj rozbudowanej fabuły, ale zamiast niej otrzymujemy radosne mordowanie niezliczonych nieprzyjaciół.

Twórcy stworzyli grę łączącą mechanikę trybu Horde z serii Gears of War z klimatem cyklu Serious Sam. Zabawa polega więc głównie na odpieraniu ataków kolejnych oddziałów wroga. Walka toczy się w błyskawicznym tempie, a osiągnięcie sukcesu wymaga ścisłej współpracy z kolegami. Autorzy zaoferowali dużą swobodę modyfikacji wyglądu swoich postaci. Obecny jest również system ulepszania uzbrojenia. Dodatkową atrakcją są pomysłowe mapy, których spore fragmenty możemy zniszczyć. Destrukcją otoczenia rządzi realistyczny silnik fizyczny.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 90 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,6 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI God Mode

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

God Mode Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Quad Core 2.7 GHz
  • 3 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7
PC
PS3
X360