Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 stycznia 2015

Carmageddon: Reincarnation - publiczna beta na Walentynki

Jakub Mirowski, 31 stycznia 2015, 15:04

Od 14 lutego gracze będą mieli okazję zagrać w publiczną betę Carmageddon: Reincarnation - kolejnej odsłony serii, która budziła ogromne kontrowersje pod koniec ubiegłego wieku. Wraz z tą informacją twórcy zaprezentowali także nowy zwiastun.

Evolve - obejrzyj rozgrywkę w trybie dla jednego gracza

Góral, 31 stycznia 2015, 12:17

Evolve, nowa strzelanka studia Turtle Rock, to produkcja dedykowana zabawie w ramach współpracy. Nie oznacza to jednak, że w grze zabraknie trybu dla jednego gracza. Właśnie on jest bohaterem najnowszego materiału wideo.

Pogłoski o Metal Gear Rising 2 na Taipei Game Show zdementowane

Jakub Mirowski, 31 stycznia 2015, 12:00

Podczas tegorocznego Taipei Game Show w prezentacji gier na PlayStation 4 na ułamek sekundy pojawiło się logo sugerujące, że już wkrótce możemy się doczekać zapowiedzi kontynuacji wydanego w 2013 roku Metal Gear Rising: Revengeance. Plotki te jednak zdementowali członkowie Kojima Productions.

Heroes of the Storm będzie stale rozwijane o nowe postacie, mapy i nie tylko

Góral, 31 stycznia 2015, 10:44

Wczoraj pojawiły się plotki według których przyszłość gry MOBA Heroes of the Storm nie wyglądała zbyt kolorowo. Dustin Browder, reżyser produkcji, rozwiał jednak wszystkie wątpliwości, zapewniając w ostatnim wywiadzie, że tytuł będzie stale rozwijany.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 31 stycznia - 1 lutego ( Valkyrie Chronicles, Men of War: Assault Squad 2, seria LEGO)

Adrian Werner, 31 stycznia 2015, 10:36

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Valkyrie Chronicles, Men of War: Assault Squad 2, Hotline Miami, Shadowgate czy serię LEGO.

Naughty Dog nie ma zamiaru wracać do platformówek

Jakub Mirowski, 31 stycznia 2015, 10:35

W wywiadzie z Game Informer Josh Sherr, jeden z członków ekipy Naughty Dog, zapowiedział, że studio nie ma zamiaru w najbliższym czasie wracać do swoich platformówkowych korzeni. Oznacza to, że Amerykanie niemal na pewno nie zajmą się kolejnymi odsłonami serii Crash Bandicoot oraz Jak & Daxter.

Promocje mobilne na weekend 31 stycznia – 1 lutego (Baldur's Gate II, Warhammer 40k: Carnage)

Jiker, 31 stycznia 2015, 10:21

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak m.in. Baldur's Gate II: Enhanced Edition, Warhammer 40k: Carnage, Super Ski Jump czy The Great Fusion.

Monster Boy nową odsłoną serii Wonder Boy / Monster World

Góral, 31 stycznia 2015, 09:22

Studio Game Atelier poinformowało, że zapowiedziane w 2014 roku Flying Hamster II ewoluowało w grę Monster Boy, czyli kolejną część słynnej serii platformówek Wonder Boy / Monster World. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą FDG Entertainment, tytuł ukaże się na konsoli PlayStation 4, komputerach osobistych oraz innych, nieujawnionych jeszcze platformach sprzętowych.