Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2015, 10:44

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Heroes of the Storm będzie stale rozwijane o nowe postacie, mapy i nie tylko

Wczoraj pojawiły się plotki według których przyszłość gry MOBA Heroes of the Storm nie wyglądała zbyt kolorowo. Dustin Browder, reżyser produkcji, rozwiał jednak wszystkie wątpliwości, zapewniając w ostatnim wywiadzie, że tytuł będzie stale rozwijany.

Heroes of the Storm będzie stale rozwijane o nowe postacie, mapy i nie tylko - ilustracja #1

Wczoraj pojawiły się plotki według których włodarze firmy Blizzard Entertainment nie wierzą w sukces gry MOBA Heroes of the Storm i szykują już zwolnienia w zespole odpowiedzialnym za ten tytuł. Z kolei reżyser produkcji, Dustin Browder, w wywiadzie dla serwisu PC Gamer stwierdził zupełnie co innego. Deweloper zapewnił, że firma nie zamierza zwalniać tempa i projekt ma się cały czas rozwijać. Obecnie trwają już testy kolejnych sześciu bohaterów, a to dopiero początek.

„Zamierzamy cały czas dodawać nowych bohaterów, dopóki nie będziemy mieć tego dość” –stwierdził Browder.

To samo w przypadku kolejnych map, które będą dodawane do rozgrywki, aż studio nie poczuje, że już wystarczy. Najważniejsze jednak, że:

„To, co widzisz teraz nie jest tylko przyspieszeniem prac przed premierą. To tempo, które mamy zamiar utrzymywać przez cały czas. Będziemy dodawać nowe tryby, nowych bohaterów, nowe pola walki (…) Nie chcemy, aby ta gra się zestarzała, pragniemy, by cały czas się rozwijała.”

Jak więc widać sytuacja wcale nie jest taka zła, a przyszłość produkcji maluje się różowych barwach. Obecnie Heroes of the Storm znajduje się w fazie zamkniętych beta-testów, do których dostęp można uzyskać w rozmaitych konkursach organizowanych w Internecie, można liczyć także na samo studio Blizzard Entertainment (więcej informacji w tym miejscu), ewentualnie kupić Pakiet założycielski.

Heroes of the Storm to kolejna produkcja słynnego studia Blizzard Entertainment, znanego z takich tytułów jak Diablo, StarCraft czy też WarCraft. Tym razem jest to gra z gatunku MOBA, będąca alternatywą dla League of Legends i Dota 2. Zabawa polega na toczeniu drużynowych starć, w których celem jest przejęcie bazy wroga. Podczas rozgrywki kierujemy postaciami znanymi z innych produkcji studia Blizzard Entertainment.