Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 stycznia 2015

The Elder Scrolls Online stanie się grą free-to-play?

Góral, 10 stycznia 2015, 16:12

W serwisie Kotaku Australia ukazała się informacja, według której sklepy należące do sieci EB Games muszą odesłać do wydawcy wszystkie egzemplarze gry The Elder Scrolls Online oraz dedykowane jej karty pre-paid. Z kolei miesiąc wcześniej Bethesda wycofała ze sprzedaży sześciomiesięczne subskrypcje. Wszystko to sugeruje, że być może gra wkrótce stanie się kolejnym tytułem free-to-play.

GRAV - survivalowy sandbox zadebiutował na Steam Early Access

Adrian Werner, 10 stycznia 2015, 14:49

Do sprzedaży w Steam Early Access trafiła sandboksowa gra akcji GRAV, w której gracze próbują przetrwać na obcych planetach. Produkcję opracował zespół BitMonster, znany głównie z przygodówki Lili.

Double Dragon Trilogy ukaże się na PC-tach 15 stycznia

Góral, 10 stycznia 2015, 13:22

Znana z urządzeń mobilnych składanka Double Dragon Trilogy ukaże się w komputerowej wersji 15 stycznia bieżącego roku. Zestaw, zawierający gry Double Dragon, Double Dragon 2: The Revenge oraz Double Dragon 3: The Rosetta Stone, sprzedawany będzie w sklepach Steam, GOG i Amazon.

Gunbrick – premiera zręcznościówki autorów Icebreaker: A Viking Voyage

Adrian Werner, 10 stycznia 2015, 12:38

Znane z Icebreaker: A Viking Voyage, Platform Panic i 8bit Dove studio Nitrome wypuściło na iOS i Androida grę Gunbrick, czyli zabawną zręcznościówkę, w której podróżujemy po świecie solidnie uzbrojonym metalowym pudłem.

Promocje mobilne na weekend 10–11 stycznia (Back to Bed, Metal Slug, NBA JAM)

Jiker, 10 stycznia 2015, 12:30

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Back to Bed, Metal Slug, Riptide GP2, NBA JAM, Sine Mora i MUJO.

Ogłoszono nominacje do nagród Game Developers Choice 2015 – Shadow of Mordor na czele

Luc, 10 stycznia 2015, 12:00

Zwycięzców 15. edycji prestiżowej gali Game Developers Choice Awards poznamy 4 marca tego roku, nominowane do nagród tytuły ujawniono jednak już teraz. Pośród nich znajdziemy produkcje takie jak Shadow of Mordor, Destiny, Alien: Isolation czy choćby The Vanishing of Ethan Carter.

Codemasters - firma przechodzi restrukturyzację, z pracą pożegna się około 30 osób

Góral, 10 stycznia 2015, 11:04

Źródła serwisu Eurogamer twierdzą, że z pracą w firmie Codemasters pożegna się około 30 osób, w tym deweloperzy tworzący nową, niezapowiedzianą jeszcze odsłonę serii DiRT. Przedstawiciel studia potwierdził, że u brytyjskiego dewelopera i wydawcy zachodzą zmiany kadrowe, ale żaden z powstających projektów nie został anulowany.

Powstaje multiplayerowa adaptacja filmowej serii Piątek trzynastego

Adrian Werner, 10 stycznia 2015, 10:42

Twórca serii filmowych horrorów Piątek trzynastego zdradził, że w produkcji znajduje się interaktywna adaptacja cyklu. Gra zatytułowana została Friday the 13th: The Video Game i nastawiona będzie na tryb multiplayer, w którym jedna osoba wcieli się w słynnego mordercę, a reszta graczy pokieruje jego potencjalnymi ofiarami.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 10-11 stycznia (Thief, GRID 2, Planetary Annihilation)

Góral, 10 stycznia 2015, 08:48

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Thief, GRID 2, Planetary Annihilation czy też Hitman: Absolution Elite Edition.

Aviary Attorney - sukces Kickstartera prawniczej przygodówki zainspirowanej cyklem Phoenix Wright

Adrian Werner, 10 stycznia 2015, 08:20

Sukcesem zakończył się Kickstarter projektu Aviary Attorney. Będzie to zainspirowana serią Phoenix Wright przygodówka, w której pokierujemy człekokształtnym sokołem występującym przed sądami XIX-wiecznego Paryża.