Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 10 stycznia 2015, 12:30

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 10–11 stycznia (Back to Bed, Metal Slug, NBA JAM)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Back to Bed, Metal Slug, Riptide GP2, NBA JAM, Sine Mora i MUJO.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Back to Bed

Android: ok. 7 zł; wcześniej ok. 13 zł; iOS: ok. 8 zł; wcześniej ok. 15 zł

Najciekawszą propozycją promocyjną w tym tygodniu jest zdecydowanie Back to Bed. Niekonwencjonalną i efektowną wizualnie grę logiczną, zainspirowaną sztuką artystów pokroju Salvadora Dali czy M.C. Eschera, można nabyć za połowę dotychczasowej ceny. Surrealistyczna opowieść o lunatyku Bobie nie oferuje być może takich doznań jak podobne koncepcyjnie Monument Valley, ale z pewnością można ją polecić wszystkim fanom mobilnych łamigłówek.

Wyprzedaż gier z serii Metal Slug (Android, iOS)

Firma SNK Playmore zdecydowała się na wprowadzenie solidnej, 67-procentowej obniżki ceny na wszystkie mobilne odsłony serii Metal Slug. Znakomitego cyklu dwuwymiarowych strzelanek, prezentujących alternatywną wersję wydarzeń II wojny światowej, nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać. Mobilne konwersje cechuje wysoka jakość wykonania, więc chyba żaden fan nie powinien mieć problemów z podjęciem decyzji o zakupie.

MUJO

iOS: za darmo; wcześniej ok. 8 zł – Android: free-to-play

Posiadacze iPhone’a i iPada mogą przez kilka najbliższych dni pobrać za darmo zaskakująco udaną grę logiczną typu match-3 MUJO (wersja na Androida rozprowadzana jest w modelu free-to-play). Bazą fabularną jest w jej przypadku grecka mitologia, co samo w sobie wydaje się wystarczającym wabikiem, aby sprawdzić MUJO. Należy jednak dodać, że produkcja broni się również pod innymi względami, że wspomnę choćby dopracowaną mechanikę rozgrywki oraz stylową oprawę audiowizualną.

Spirits of Spring

iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 8 zł

Za połowę ceny użytkownicy iOS mogą obecnie nabyć przygodówkę Spirits of Spring. Głównym bohaterem gry jest Chiwatin, Indianin dbający o równowagę między zimą a wiosną. Niestety, pewnego dnia stary porządek zostaje zaburzony i całą krainę spowija permanentna zima. Chiwatin wraz ze swymi najlepszymi przyjaciółmi, Zającem i Niedźwiedziem, podejmuje próbę przywrócenia dawnego ładu, co wiąże się z koniecznością poznania tajemnicy stojącej za pojawieniem się w okolicy bliżej niezidentyfikowanych Kruków.

Sine Mora

iOS: ok. 13 zł; wcześniej ok. 23 zł

Promocji w App Store doczekała się świetna arcade’owa strzelanka Sine Mora. Gra, wyprodukowana przez studio Digital Extremes we współpracy z Goichi Sudą (Killer7 i serii No More Heroes) i kompozytorem Akirą Yamaoką (Silent Hill), okazała się naprawdę niezła i zachwyciła oprawą audiowizualną. Konwersja na urządzenia mobilne zachowała wszystkie atuty oryginału.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone

Przedstawiamy kolejną porcję gier objętych akcją promocyjną Okazje Red Stripe. Posiadacze smart fonów z systemem Windows Phone mogą przebierać spośród następujących propozycji: sportowego NBA JAM, wyścigowego Riptide GP2 oraz zręcznościowe Badland. Pełną ofertę znajdziecie poniżej: