Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 31 stycznia 2015, 10:21

Promocje mobilne na weekend 31 stycznia – 1 lutego (Baldur's Gate II, Warhammer 40k: Carnage)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak m.in. Baldur's Gate II: Enhanced Edition, Warhammer 40k: Carnage, Super Ski Jump czy The Great Fusion.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Baldur's Gate II

Android: 14,99 zł; wcześniej ok. 40 zł

Dzisiejszy przegląd rozpoczynamy od godnej uwagi obniżki, jaką objęto androidową wersję Baldur’s Gate II: Enhanced Edition – specjalnej, odświeżonej odsłony fabularnego hitu, przygotowanej w ubiegłym roku przez firmy Beamdog i Overhaul Games. Gracz otrzymali w jednym pakiecie odrestaurowaną zawartość Baldur's Gate II: Cienie Amn wraz z dodatkiem Tron Bhaala. Twórcy podrasowali też oprawę audiowizualną gry, a także rozszerzyli grę o nowe questy i postacie.

Warhammer 40,000: Carnage

Android: 2,99 zł; wcześniej ok. 26 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 29 zł

Solidnej przeceny doczekała się gra Warhammer 40,000: Carnage – pełen akcji, platformówkowy RPG akcji od studia Roadhouse Games. Produkcja zaskoczyła mięsistą rozgrywką, efektowną grafiką i rozbudowanym systemem rozwoju, więc z ewentualnym zakupem nie powinniście się zbytnio ociągać. W szczególności dotyczy to miłośników bogatego uniwersum Warhammer 40,000. Carnage to miła odskocznia od nieudanych adaptacji marki, wydawanych w ostatnim czasie w ilościach hurtowych.

Super Ski Jump

Android: za darmo; wcześniej 2,99 zł

Gra sportowa Super Ski Jump doczekała się nowej, sezonowej aktualizacji i z tej niewątpliwej okazji bydgoskie studio Vivid Games zdecydowało się udostępnić ją za darmo (w wersji z wewnętrznymi reklamami, które można usunąć za sprawą mikropłatności). Tytuł pozwala wcielić się w skoczków narciarskich i ustanowić nowe rekordy skoczni na kilkudziesięciu rzeczywistych obiektach. Całość zaserwowano w atrakcyjnej, trójwymiarowej oprawie graficznej.

The Great Fusion

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł

O 66% obniżono cenę zabawnej gry przygodowej The Great Fusion. Akcja produkcji rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której bogacze są jeszcze bogatsi, a biedota jeszcze biedniejsza, natomiast światem rządzą wielkie korporacje. W tym nieprzyjaznym świecie próbuje odnaleźć się Max, genialny programista, mający spore problemy z przyswojeniem podstawowych reguł i zasad kształtujących rzeczywistość. Gra cieszy oko ręcznie rysowaną grafiką 2D.

Tomb Raider II

iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 8 zł

O połowę taniej użytkownicy iOS mogą nabyć drugą odsłonę serii Tomb Raider. Kontynuacja przygód pani archeolog Lary Croft przeszła do historii elektronicznej rozrywki. Podróżujemy w niej przez cały świat w pogoni za mitycznym Sztyletem Xian. Edycja mobilna została rozszerzona o dodatek Golden Mask, więc za parę złotych otrzymuje się tu solidną porcję zawartości. Klasyka gatunku.

Humble Mobile Bundle 10 – m.in. Buddy & Me, Lyne, Sorcery! 2 oraz King of Dragon Pass

W ubiegłym tygodniu wystartowała jubileuszowa, dziesiąta edycja akcji Humble Mobile Bundle. Przed kilkoma dniami oferta została poszerzona o trzy kolejne produkcje, oferowane osobom, które uiszczą opłatę na poziomie co najmniej 3,99 dolarów (około 15 złotych). Są to: Sorcery!, The Tiny Bang Story oraz iPollute. Akcja potrwa do 2 lutego.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone

Przed Wami kolejna porcja gier objętych akcją promocyjną Okazje Red Stripe. Obecnie za co najmniej połowę dotychczasowej kwoty można nabyć: świetną strategię Skulls of the Shogun, ekstremalne Snowboard Party, a także dwie ciekawe i zupełnie różne gry logiczne Back to Bed oraz Rope Rescue HD. Pełną ofertę znajdziecie poniżej: