Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2015, 12:17

autor: Góral

Evolve - obejrzyj rozgrywkę w trybie dla jednego gracza

Evolve, nowa strzelanka studia Turtle Rock, to produkcja dedykowana zabawie w ramach współpracy. Nie oznacza to jednak, że w grze zabraknie trybu dla jednego gracza. Właśnie on jest bohaterem najnowszego materiału wideo.

Premiera strzelanki Evolve zbliża się wielkimi krokami. Produkcja zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 10 lutego, więc w ostatnim czasie twórcy często raczą nas kolejnymi informacjami. Niedawno poznaliśmy szczegóły dotyczące przepustki sezonowej i kolejnej bestii Behemotha, a kilka dni później wystartowała otwarta beta na konsoli Xbox One. Tym razem deweloperzy postanowili zaprezentować rozgrywkę w trybie dla jednego gracza. Evolve jest przeznaczone głównie do zabawy w ramach współpracy, ale nie oznacza to, że nie będzie się dało potrenować ze sztuczną inteligencją. Pierwsza połowa powyższego materiału pozwala obejrzeć zmagania w roli potwora walczącego z łowcami kierowanymi przez SI. Natomiast po 11 minucie obserwujemy rozgrywkę jednej osoby sterującej wszystkimi herosami, pomiędzy którymi można się przełączać w trakcie meczu.

Evolve - obejrzyj rozgrywkę w trybie dla jednego gracza - ilustracja #1Evolve to nowa produkcja zespołu Turtle Rock, odpowiedzialnego za słynne Left 4 Dead. Nadchodząca gra również skupia się na zabawie w ramach trybu współpracy. Czterech graczy wciela się w łowców dysponujących różnymi umiejętnościami, które wykorzystuje się podczas walki z piątą osobą, sterującą potężną bestią. Rozgrywka obserwowana jest z perspektywy pierwszej osoby (walka ludźmi) oraz z trzeciej osoby w przypadku kontrolowania stwora.

W Evolve zagramy różnymi bestiami. - Evolve - obejrzyj rozgrywkę w trybie dla jednego gracza - wiadomość - 2015-01-31
W Evolve zagramy różnymi bestiami.