Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2015, 12:15

autor: Meehow

Dzisiaj rusza otwarta beta Evolve na Xbox One

Dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego ruszają otwarte beta-testy gry Evolve na konsoli Xbox One, które potrwają do 19 stycznia. Aby wziąć udział w becie, należy posiadać wykupiony abonament Xbox Live Gold.

Evolve - Dzisiaj rusza otwarta beta Evolve na Xbox One - wiadomość - 2015-01-15
Evolve

Dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego rozpoczną się otwarte beta-testy wieloosobowej strzelanki kooperacyjnej Evolve. W becie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy konsoli Xbox One, którzy posiadają wykupiony abonament Xbox Live Gold. Gracze dostaną możliwość zagrania w trybie Hunt na wszystkich 12 premierowych mapach, mając do wyboru ośmiu łowców (Markov, Maggie, Val, Hank, Hyde, Griffin, Lazarus i Bucket) i dwa potwory (Goliath i Kraken). Co więcej, od 17 stycznia udostępniony w testach zostanie także ujawniony niedawno tryb Evacuation, o którym pisaliśmy już szerzej na łamach Serwisu Informacyjnego. Jeśli sama możliwość zagrania to dla kogoś za mało, to warto pamiętać, że wszyscy łowcy i potwory, które zostaną odblokowane w czasie bety, pozostaną dostępne po premierze gry. Rzeczone otwarte beta-testy potrwają do 19 stycznia, czyli do poniedziałku.

Evolve znajduje się już na ostatniej prostej, gdyż gra uzyskała status złoty, co oznacza, że prace nad nią dobiegły końca, a gotowa produkcja powędrowała do tłoczni. Dwa dni temu mieliśmy także okazję poznać szczegóły na temat przepustki sezonowej, jak również czwartego potwora, Behemotha. Znamy też oficjalne wymagania sprzętowe wersji pecetowej.

Evolve zadebiutuje 10 lutego na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Zainteresowanych graczy z pewnością ucieszy nowina, że wszystkie DLC z nowymi mapami do gry będą darmowe.

Dzisiaj rusza otwarta beta Evolve na Xbox One - ilustracja #3Evolve to wieloosobowowa, kooperacyjna strzelanka, w której czteroosobowa grupa graczy staje naprzeciw jednej potężnej bestii, również sterowanej przez grającą osobę. Co więcej, potwór stale ewoluuje (stąd nazwa gry), stając się jeszcze groźniejszym, dlatego też kluczowa jest ścisła współpraca w drużynie łowców. Co ciekawe, perspektywa, z której ukazane są wydarzenia na ekranie, zależy od tego, w kogo lub co się wcielamy, bowiem ludzie dysponują widokiem pierwszoosobowym (FPP), natomiast monstra trzecioosobowym (TPP). Evolve stworzyło studio Turtle Rock, natomiast wyda je amerykański koncern wydawniczy 2K Games.