Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2016, 12:33

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 23-24 kwietnia (m.in. Dragon Ball: Xenoverse, Project CARS, Batman: Arkham)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Resident Evil Origins Collection, One Piece: Pirate Warriors 3, Project CARS czy też gry z serii Batman: Arkham.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-Online i innych. Tym razem na pierwszy plan wysuwa się wyprzedaż Wiosnobranie, które zakończy się w niedzielę o godzinie 12:00. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

One Piece: Pirate Warriors 3 w Muve Digital za 44,20 zł. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 23-24 kwietnia (m.in. Dragon Ball: Xenoverse, Project CARS, Batman: Arkham) - wiadomość - 2016-04-23
One Piece: Pirate Warriors 3 w Muve Digital za 44,20 zł.

Pojedyńcze tytuły

Uwaga! Promocyjne ceny na gry z Muve Digital obowiązują do niedzieli do godziny 12:00.

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.