Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2007, 18:45

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Demo gry Stuntman: Ignition debiutuje na Xbox Live Marketplace

Z drobnymi problemami, ale wreszcie się ukazało. Mowa o demie gry Stuntman: Ignition autorstwa ekipy Paradigm Entertainment, które rano zasiliło ofertę usługi Xbox Live Marketplace, by po chwili… z niej zniknąć. Microsoft zdołał jednak uporać się z problemami technicznymi zaistniałymi w jego serwisie i wszystko wróciło do normy: 642-megabajtowy plik czeka już na xboksowych wielbicieli kaskaderskic

Z drobnymi problemami, ale wreszcie się ukazało. Mowa o demie gry Stuntman: Ignition autorstwa ekipy Paradigm Entertainment, które rano zasiliło ofertę usługi Xbox Live Marketplace, by po chwili… z niej zniknąć. Microsoft zdołał jednak uporać się z problemami technicznymi zaistniałymi w jego serwisie i wszystko wróciło do normy: 642-megabajtowy plik czeka już na xboksowych wielbicieli kaskaderskich popisów.

Zabawa w hollywoodzkiego dawcę narządów może być dla posiadaczy X360 doskonałym przetarciem przed nadchodzącą premierą pełnej wersji Ignition. THQ potwierdziło, że gra trafi do właścicieli „trzystasześćdziesiątek” oraz PlayStation 2 już w przyszłym miesiącu. Trochę dłużej, bo do października, poczekają na tytuł osoby, które zainwestowały w PS3. Wszystkim graczom z kolei, niezależnie od ulubionej platformy, polecamy zestaw nowych screenshotów, które producenci Stuntmana opublikowali w sieci z okazji wydania dzisiejszego dema. Obrazki pochodzą wprost z odbywających się w Santa Monica targów E3 Media & Business Summit.

Demo gry Stuntman: Ignition debiutuje na Xbox Live Marketplace - ilustracja #1
Demo gry Stuntman: Ignition debiutuje na Xbox Live Marketplace - ilustracja #2
Demo gry Stuntman: Ignition debiutuje na Xbox Live Marketplace - ilustracja #3
Demo gry Stuntman: Ignition debiutuje na Xbox Live Marketplace - ilustracja #4
Demo gry Stuntman: Ignition debiutuje na Xbox Live Marketplace - ilustracja #5