Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2007, 13:45

Demo gry Haze przed premierą. Konwersja na konsolę Xbox 360 anulowana?

Posiadacze konsol PlayStation 3 będą mogli wypróbować w akcji grę Haze przed jej listopadową premierą – poinformował serwis 1Up, którego redaktorzy mieli okazję porozmawiać ze współzałożycielem firmy Free Radical Design, Davidem Doakiem.

Posiadacze konsol PlayStation 3 będą mogli wypróbować w akcji grę Haze przed jej listopadową premierą – poinformował serwis 1Up, którego redaktorzy mieli okazję porozmawiać ze współzałożycielem firmy Free Radical Design , Davidem Doakiem.

Demo gry Haze przed premierą. Konwersja na konsolę Xbox 360 anulowana? - ilustracja #1

Twórcy gry nie zdecydowali jeszcze, który z trybów rozgrywki zostanie zaprezentowany w demie. Bez względu na to, czy wersja pokazowa umożliwi samotne zmagania czy też pozwoli na anihilację w sieci, Doak i spółka chcą, aby użytkownicy konsoli PlayStation 3 zaznajomili się z grą Haze przed jej rynkowym debiutem.

Skoro o Haze mowa, to mamy jeszcze jedną informację. Niemiecki serwis eXp utrzymuje, że produkt firmy Free Radical Design nie zostanie wydany z myślą o konsoli Xbox 360. Zdaniem redaktorów witryny, studio anulowało projekt. W najbliższych dniach powinniśmy się dowiedzieć, ile w tej plotce jest prawdy.

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej