Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2006, 11:11

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Demo Faces of War już w czwartek

Dla miłośników strategii czasu rzeczywistego, czekających z niecierpliwością na pojawienie się nadchodzącej wielkimi krokami gry Faces of War, mamy dziś dobrą wiadomość. Już za dwa dni wszyscy zainteresowani będą mogli wypróbować tę grę.

Dla miłośników strategii czasu rzeczywistego, czekających z niecierpliwością na pojawienie się nadchodzącej wielkimi krokami gry Faces of War, mamy dziś dobrą wiadomość. Już za dwa dni wszyscy zainteresowani będą mogli wypróbować tę grę - w czwartek, 20 lipca pojawi się jej wersja demonstracyjna.

Przypomnimy, że premiera Faces of War została zaplanowana na wrzesień bieżącego roku. W Polsce omawiany program ukaże się dzięki firmie Cenega, w sugerowanej cenie 29,90 PLN.

Demo Faces of War już w czwartek - ilustracja #1

 

Face of War to sequel wydanej w roku 2004 trójwymiarowej strategii opowiadającej o żołnierzach walczących na frontach II wojny światowej, zatytułowanej Soldiers: Heroes of World War II (w wersji PL: Soldiers: Ludzie Honoru). Druga część programu oferuje cztery nowe kampanie dla pojedynczego gracza. Podczas ich trwania, wcielamy się w dowódcę wojsk: amerykańskich, brytyjskich, sowieckich i niemieckich.

Więcej informacji na temat omawianego programu znajdziecie na naszych łamach:

Informacje encyklopedyczne,

Galeria obrazków,

Zapowiedź gry,

Zwiastuny filmowe.