Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2006, 10:32

Demo Call of Juarez na naszych stronach już 4 sierpnia

Produkt polskiej firmy Techland o nazwie Call of Juarez doczeka się wersji demonstracyjnej. Każdy z Was będzie mógł wypróbować grę już za kilkanaście dni – w piątek, 4 sierpnia bieżącego roku.

Produkt polskiej firmy Techland o nazwie Call of Juarez doczeka się wersji demonstracyjnej. Każdy z Was będzie mógł wypróbować grę już za kilkanaście dni – w piątek, 4 sierpnia bieżącego roku.

Demo Call of Juarez na naszych stronach już 4 sierpnia - ilustracja #1

Z ogromną przyjemnością chcemy Wam zakomunikować, że polskojęzyczna edycja Call of Juarez zostanie udostępniona tego dnia tylko na łamach naszego wortalu. Program umożliwi zmagania na dwóch etapach. Już teraz możecie odliczać dni do tego wydarzenia – nie mamy wątpliwości, że Call of Juarez okaże się sporym wydarzeniem, tym bardziej, że od dłuższego czasu nie mieliśmy okazji eksploatować pierwszoosobowej strzelaniny, której akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie.

Demo Call of Juarez na naszych stronach już 4 sierpnia - ilustracja #2

W Call of Juarez przenosimy się w niebezpieczny, brutalny oraz bezwzględny świat Dzikiego Zachodu i możemy uczestniczyć w przygodach dwóch grywalnych postaci: Billy’ego, zbiegłego przestępcy oraz Ray’a, bezkompromisowego rewolwerowca i łowcy nagród. Każda z nich jest inna, posiada różne cechy i umiejętności, a także oferuje odmienny przebieg rozgrywki. Ray jest gwarantem licznych pojedynków rewolwerowych „oko w oko”, zaś Billy preferuje dyskretne przekradanie się pod nosami oponentów.

Demo Call of Juarez na naszych stronach już 4 sierpnia - ilustracja #3

Gra oferuje szereg zróżnicowanych misji do przejścia. Uczestniczymy w licznych pościgach konnych, strzelaninach w miastach, organizujemy ucieczki z więzień, tropimy zbiegów itd. W czasie zabawy możemy wykorzystywać spory arsenał ówczesnych broni, rewolwerów i strzelb. Istnieje również możliwość używania dwóch różnych broni jednocześnie. Warto zaznaczyć, iż podczas rozgrywki możemy także spotkać wiele postaci znanych z książek czy filmów o Dzikim Zachodzie, co tylko dodatkowo podnosi jej atrakcyjność.

Więcej informacji na temat Call of Juarez uzyskacie po przeglądnięciu materiałów zgromadzonych na łamach naszego serwisu: