Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2006, 11:58

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Kolejna gra w Xbox Live Arcade

Niespełna tydzień temu informowaliśmy Was, że koncern Microsoft postanowił wprowadzić dla wszystkich użytkowników usługi Xbox Live nową wakacyjną atrakcję w postaci programu „Xbox Live Arcade Wednesdays”, dzięki której co środę do pobrania w Xbox Live Arcade będą klasyczne gry. Dziś wiemy, że do grona udostępnianych, odświeżonych programów dołączy jeszcze jedna produkcja.

Niespełna tydzień temu informowaliśmy Was, że koncern Microsoft postanowił wprowadzić dla wszystkich użytkowników usługi Xbox Live nową wakacyjną atrakcję w postaci programu „Xbox Live Arcade Wednesdays”, dzięki której co środę do pobrania w Xbox Live Arcade będą klasyczne gry. Dziś wiemy, że do grona udostępnianych, odświeżonych programów dołączy jeszcze jedna produkcja, mianowicie Texas Hold ‘Em Poker.

Wspomniany program będzie dostępny do pobrania od 23 sierpnia i zaoferuje wszystkim miłośnikom hazardu i rekinom kart trzy tryby rozgrywki dla pojedynczego gracza: Standard, Tournament oraz Scenario. Ponadto zwolennicy rozgrywek wieloosobowych będą mogli zmierzyć się z innymi użytkownikami w trybie multiplayer (do ośmiu graczy jednocześnie).

Przypomnijmy, że od 12 lipca w Xbox Live Arcade dostępny jest Frogger. Jutro ukaże się Cloning Clyde, a kolejne tygodnie przyniosą nam następujące tytuły:

  • 26 lipca – Galaga,
  • 2 sierpnia – Street Fighter II’ Hyper Fighting,
  • 9 sierpnia – Pac-Man,
  • 23 sierpnia - Texas Hold ‘Em Poker.

Jak widać, środa 16 sierpnia nie została jeszcze „zagospodarowana”.