Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2005, 12:44

autor: eLKaeR

Czy twórcy Battlefield 2 dotrzymają słowa w kwestii patcha v.1.01?

Nasza recenzja gry pt. Battlefield 2 wymienia denerwującą wyszukiwarkę serwerów, jako jedną z głównych wad tego produktu. Problem z owym narzędziem powinien zlikwidować pierwszy patch o numerze 1.01, przygotowywany właśnie przez połączone sztaby Digital Illusions i Electronic Arts. Naturalnie rzeczona „łata” oddziaływać ma również na inne aspekty „dwójki”.

Nasza recenzja gry pt. Battlefield 2 wymienia denerwującą wyszukiwarkę serwerów , jako jedną z głównych wad tego produktu. Problem z owym narzędziem powinien zlikwidować pierwszy patch o numerze 1.01, przygotowywany właśnie przez połączone sztaby Digital Illusions i Electronic Arts. Naturalnie rzeczona „łata” oddziaływać ma również na inne aspekty „dwójki”.

Developerzy dostali mnóstwo sygnałów od użytkowników i dlatego poprawią np. system przyporządkowywania klawiszy i ogólną stabilność aplikacji. Autorzy zapewniają, iż całość wypłynie na fale globalnego oceanu informatycznego już w nadchodzącym tygodniu.

Mimo wszystko twórcom nie udało się dotrzymać słowa w kontekście pakietu edytorskiego dla Battlefield 2. Zestaw miał ujrzeć światło dzienne do końca ubiegłego miesiąca (vide news z 23 czerwca 2005), ale niestety tak się nie stało. Projektanci chcą jednakże sfinalizować to przedsięwzięcie w bieżącym miesiącu.