Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 3 stycznia 2022, 13:21

Project Reality - darmowa strzelanka z wersją 1.7, a w niej nowa mapa

Zbudowana na fundamentach moda do Battlefield 2 darmowa gra Project Reality doczekała się wersji 1.7. Przynosi ona m.in. nową mapę oraz realistyczną balistykę dla pocisków wystrzeliwanych przez pojazdy bojowe.

PROJECT REALITY 1.7 TO M.IN.:
  1. nowa mapa (Fields of Kassel),
  2. realistyczna balistyka dla pocisków wystrzeliwanych z pojazdów,
  3. nowa maszyna (ZBL-08).

2022 rok rozpoczął się z przytupem dla fanów taktycznych strzelanek. Właśnie ukazała się nowa wersja gry Project Reality. Została ona oznaczona numerem 1.7 i przynosi wiele nowości.

Przypomnijmy, że produkcja zaczynała jako mod do Battlefielda 2, ale od kilku lat jest to w pełni samodzielna, darmowa gra, niewymagającą posiadania BF2.

Wersja 1.7 przynosi coś, na co fani czekali od dawna, czyli realistyczną balistykę dla pocisków wystrzeliwanych przez pojazdy bojowe, dzięki czemu opadają one w locie. Równocześnie wszystkie maszyny otrzymały system pozwalający brać na to poprawkę przed wystrzałem.

1.7 wprowadza również do gry nową mapę – Fields of Kassel. To pole bitewne z okresu II wojny światowej. Ma ono powierzchnię 16 km kwadratowych i pozwala korzystać z samolotów oraz obrony przeciwlotniczej. Gra wzbogaciła się również o ZBL-08, czyli ośmiokołową amfibię.

Dalszy rozwój Project Reality imponuje. Projekt ma już siedemnaście lat, a mimo to nadal możemy liczyć na nowe elementy i ulepszenia. Jest to tym bardziej godne podziwu, że wielu z jego twórców zajmuje się obecnie komercyjną strzelanką Squad, opartą na podobnych pomysłach, więc dalsze prace nad PR są miłym zaskoczeniem.

  1. Project Reality – pobierz grę
  2. Oficjalna strona Project Reality