Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 stycznia 2022, 13:25

O tym, jak przez chwilę myśleliśmy, że Niesamowity Spider-Man 3 powstaje

Przez chwilę fani Spider-Mana w wykonaniu Andrew Garfielda mogli liczyć na kolejny film z jego udziałem. Wszystko przez jeden komentarz kaskadera wcielającego się w superbohatera.

W SKRÓCIE:
  • Komentarz kaskadera wcielającego się w Spider-Mana wzbudził wiele emocji wśród fanów superbohatera.
  • Uznali go za potwierdzenie, iż trwają prace nad Niesamowitym Spider-Manem 3.
  • Okazuje się jednak, że jest to zwykłe nieporozumienie.

UWAGA, SPOILER!

Poniższa wiadomość zawiera spoilery dotyczące filmu Spider-Man: Bez drogi do domu.

Spider-Man: Bez drogi do domu był spełnieniem marzeń wielu fanów Człowieka-pająka. W końcu na ekranie przyszło nam zobaczyć trzy wersje tego samego bohatera. Dwie z nich to postacie, jakie znamy z filmów sprzed lat, w których główne role odgrywali Tobey Maguire oraz Andrew Garfield. Szczególny entuzjazm wzbudził zaś powrót drugiego z wymienionych.

Nie trzeba było długo czekać, by fani zaczęli domagać się nakręcenia kolejnego filmu o Spider-Manie z jego udziałem. Marzeniem widzów stało się obejrzenie Niesamowitego Spider-Mana 3. Kaskader wcielający się w Pająka w Bez drogi do domu przypadkowo jeszcze bardziej rozbudził ich nadzieje.

William Spencer na swoim Instagramie zamieścił krótki film, w którego opisie zdradził, że wciąż dochodzi do siebie po ostatniej kontuzji. Jeden z obserwujących w komentarzu postanowił mu pogratulować angażu w Niesamowitym Spider-Manie 3. Kaskader podziękował, nie będąc świadomym, że właśnie został podpuszczony przez fana do „potwierdzenia”, iż film ten rzeczywiście powstaje.

Krótko po tym wiele osób uznało wspomniany komentarz za dowód na to, że w przyszłości doczekamy się kolejnej odsłony serii ze Spider-Manem Andrew Garfielda. Williamowi Spencerowi pozostało zaś jedynie wyjaśnić, że cała sytuacja to jedno wielkie nieporozumienie. W kolejnym poście wyjawił on, iż nie przeczytał komentarza z gratulacjami wystarczająco uważnie i myślał, że chodziło o emitowane właśnie w kinach Bez drogi do domu.

O tym, jak przez chwilę myśleliśmy, że Niesamowity Spider-Man 3 powstaje - ilustracja #1
Źródło: Instagram

Sytuacja wydaje się więc jasna. Odpowiedź kaskadera to efekt zwykłego pośpiechu, a Niesamowity Spider-Man 3 wcale nie powstaje. Niestety sądząc po komentarzach zamieszczonych pod ostatnim postem Spencera fani nie są przekonani takimi wyjaśnieniami. Na razie musi się więc mierzyć z jeszcze większą liczbą zapytań dotyczących nieistniejącego filmu.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej