Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2005, 09:07

Crime Life: Gang Wars i The Regiment zaliczają kolejne opóźnienia

Koncern Konami po raz kolejny przesunął premierę dwóch produktów ze swojego bogatego katalogu – Crime Life: Gang Wars oraz The Regiment. Według najnowszych wieści płynących z obozu japońskiej firmy, pierwszy tytuł trafi na rynek w listopadzie bieżącego roku, natomiast drugi dopiero w pierwszym kwartale roku przyszłego.

Koncern Konami po raz kolejny przesunął premierę dwóch produktów ze swojego bogatego katalogu – Crime Life: Gang Wars oraz The Regiment. Według najnowszych wieści płynących z obozu japońskiej firmy, pierwszy tytuł trafi na rynek w listopadzie bieżącego roku, natomiast drugi dopiero w pierwszym kwartale roku przyszłego. Nie podano przyczyny opóźnienia. Najprawdopodobniej wspomniane wyżej programy wymagają dodatkowych prac przed opublikowaniem ich na rynku.

Crime Life: Gang Wars to dynamiczna gra akcji/TPP, w której gracze mogą odczuć prawdziwy klimat współczesnych, gangsterskich porachunków w wirtualnym mieście Grand Central City. Na obszarze tejże metropolii o szacunek na ulicach, wpływy i dominację walczą cztery gangi: Outlawz, Head Hunterz, Pogue Mahones oraz KYC. Gracze wcielają się w postać Tre'a, młodego stażem i wiekiem członka gangu Outlawz, którego marzeniem jest stać się kimś na ulicach, zyskać ogólny szacunek wśród swoich braci oraz wrogów.

The Regiment to dynamiczny shooter ukazany z perspektywy pierwszej osoby, który wyraźnie nawiązuje do takich klasyków gatunku jak Rainbow Six 3: Raven Shield czy SWAT 3. Gracz staje na czele jednego ze świetnie wyszkolonych szwadronów SAS (Special Air Servies, słynne brytyjskie oddziały specjalne) i bierze udział w serii misji o charakterze antyterrorystycznym. Podobnie jak w przypadku wspomnianych powyżej tytułów, autorzy gry szczególny nacisk pokładają na wysoki realizm rozgrywki.