Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2007, 13:40

autor: Adam "eJay" Kaczmarek

Bohemia Interactive zapowiada ArmA II

Czeskie studio Bohemia Interactive ogłosiło prace nad kontynuacją symulatora wojny - Armed Assault. Nowa część wykorzystywać będzie ulepszony model fizyczny, pozwalający rozgrywać bitwy na niespotykaną do tej pory skalę.

Czeskie studio Bohemia Interactive ogłosiło prace nad kontynuacją symulatora wojny - Armed Assault. Nowa część wykorzystywać będzie ulepszony model fizyczny, pozwalający rozgrywać bitwy na niespotykaną do tej pory skalę. Nowa technologia, z której zamierzają skorzystać autorzy posłuży także do budowy nowych, bardzo dokładnych i bogatych w detale modeli pojazdów, broni oraz żołnierzy. Według pierwszych informacji fabuła kampanii rozgrywać się będzie w fikcyjnym, sowieckim rejonie Chernarus. Gracz wcieli się w żołnierza sił amerykańskich, który wysłany zostanie w celu zagwarantowania miejscowej ludności bezpieczeństwa i stabilizacji w ogarniętym przez terror państwie.

Bohemia Interactive zapowiada ArmA II - ilustracja #1

Nowością w ArmA II będzie rozbudowany system rozwoju postaci (na wzór gier cRPG), który został zapowiedziany jeszcze przed wydaniem pierwszej części, a także w pełni trójwymiarowy edytor misji i dynamiczny system zniszczeń. Sequel planowany jest na 2008 rok na komputery klasy PC i konsole nowej generacji. Na dziś musimy zadowolić się pierwszymi screenshotami z oficjalnej strony strony gry - www.arma2.com, które prezentujemy w newsie.

Bohemia Interactive zapowiada ArmA II - ilustracja #2
Bohemia Interactive zapowiada ArmA II - ilustracja #3
Bohemia Interactive zapowiada ArmA II - ilustracja #4
Bohemia Interactive zapowiada ArmA II - ilustracja #5