Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2005, 10:04

Atrakcje związane z czwartymi urodzinami Anarchy Online

W najbliższy poniedziałek, 27 czerwca, produkt koncernu Funcom o nazwie Anarchy Online będzie świętować swoje czwarte urodziny. Z tej okazji, autorzy programu postanowili zorganizować wiele ciekawych zabaw dla wszystkich zarejestrowanych graczy.

W najbliższy poniedziałek, 27 czerwca, produkt koncernu Funcom o nazwie Anarchy Online będzie świętować swoje czwarte urodziny. Z tej okazji, autorzy programu postanowili zorganizować wiele ciekawych zabaw dla wszystkich zarejestrowanych graczy: turnieje PvP, polowania, konkursy wiedzy o grze, poszukiwania ukrytych przedmiotów a także inne atrakcje, w których będzie można wygrać nagrody ufundowane przez firmy Alienware, ATI, Creative, Logitech, Microsoft, GameSpot, IGN i oczywiście Funcom.

Uroczystości związane z czwartymi urodzinami rozpoczną się już jutro. Jeśli jeszcze nie zagłębiłeś się w świat Anarchy Online, masz ku temu doskonałą okazję, tym bardziej, że do 15 stycznia 2006 roku można ściągnąć grę i zarejestrować się zupełnie za darmo. Więcej informacji na temat atrakcji związanych z rocznicą premiery programu znajdziecie oczywiście na oficjalnej stronie.

Atrakcje związane z czwartymi urodzinami Anarchy Online - ilustracja #1

Anarchy Online to niezwykle rozbudowana gra MMOcRPG. Akcja umiejscowiona została w dalekiej przyszłości na planecie będącej we władaniu wielkiej korporacji. Omni-Tek, bo tak brzmi jej nazwa zajmuje się wydobyciem niezwykle cennego surowca – Notum. Równocześnie korporacja prowadzi wojnę z pragnącymi swobody niezależnymi klanami. Gracz zostaje umiejscowiony w samym środku konfliktu i jak w większości gier online jego głównym zadaniem jest znalezienie własnego miejsca w otaczającym go świecie.

Gracze tworząc swoją postać mają możliwość wyboru wielu różnorodnych profesji, każda z nich ma swoje własne plusy i minusy, a podróżując po rozległym świecie mogą wyposażyć ją w różnorodny ekwipunek, wszczepy i tzw. nano-programy. Rozwój postaci odbywa się na znanych z klasycznych cRPG zasadach, czyli kilka podstawowych parametrów i około 60 dodatkowych umiejętności.

Atrakcje związane z czwartymi urodzinami Anarchy Online - ilustracja #2

Świat gry jest doprawdy ogromny. Potrzeba kilka godzin realnego czasu, aby przejść z jednego końca mapy na drugi. Cechuje go również niezwykłe zróżnicowanie: występują miejsca rodem z futurystycznych filmów oraz miejsca takie jak Avalon czy Camelot – siedziby klanów rycerskich, wiernych tradycjom walki białą bronią i honorowi rycerskiemu. Zamieszkany jest też przez wiele ras, różniących się nie tylko cechami, lecz również wyglądem...