Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2006, 11:01

autor: Rafał "WLQ" Wilkowski

Atari wypuści Bullet Witch poza Japonią

Japoński rynek gier komputerowych od dawna jest dość hermetyczny. Mimo, że ukazuje się tam mnóstwo gier, to tylko niewielka część z nich trafia potem na półki amerykańskich i europejskich sklepów. Wczoraj doszły do nas informacje o porozumieniu Atari z AQ Interactive, na mocy którego ta pierwsza firma zajmie się wydaniem gry Bullet Witch na terenach Ameryki oraz Starego Kontynentu.

Japoński rynek gier komputerowych od dawna jest dość hermetyczny. Mimo, że ukazuje się tam mnóstwo gier, to tylko niewielka część z nich trafia potem na półki amerykańskich i europejskich sklepów. Wczoraj doszły do nas informacje o porozumieniu Atari z AQ Interactive, na mocy którego ta pierwsza firma zajmie się wydaniem gry Bullet Witch na terenach Ameryki oraz Starego Kontynentu. Tytuł ten ukaże się w kraju Kwitnącej Wiśni w grudniu tego roku. Terminy premier w innych częściach świata są jeszcze nieznane. Nique Fajors, pracujący w szeregach Atari nad marketingiem, zapowiada jednocześnie, że to dopiero początek szerszej współpracy.

Atari wypuści Bullet Witch poza Japonią - ilustracja #1

W grze, przenosimy się do roku 2013 i wcielamy w rolę pięknej wiedźmy Alicji. Razem z nią stajemy do nierównej walki z krwiożerczymi demonami zagrażającymi życiu na Ziemi. W potyczkach wykorzystujemy broń palną oraz nadnaturalne umiejętności bohaterki, pozwalające np. przywołać deszcz meteorytów. Po szczegółowe informacje wszystkich zainteresowanych odsyłam do naszej encyklopedii.