Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2008, 11:32

autor: vampire

30-minutowa prezentacja Mirror's Edge

Niedawno w serwisie Vimeo zamieszczony został trwający aż pół godziny film z prezentacji Mirror's Edge, która odbyła się podczas tegorocznej imprezy Campus Party w Walencji. Niestety jego jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia, ponadto sam pokaz prowadzony był w języku hiszpańskim.

Niedawno w serwisie Vimeo zamieszczony został trwający aż pół godziny film z prezentacji Mirror's Edge, która odbyła się podczas tegorocznej imprezy Campus Party w Walencji. Niestety jego jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia, ponadto sam pokaz prowadzony był w języku hiszpańskim. Mimo to warto przebrnąć przez pierwszych kilka minut przemowy aby obejrzeć całkiem niezłe intro oraz długi gameplay, w czasie którego Faith oprócz znanych już miejskich dachów przemierzy także podmiejskie kanały. Ponadto w dalszej części zobaczymy także jak nasza bohaterka radzi sobie w walce wręcz oraz przy użyciu broni palnej.

30-minutowa prezentacja Mirror's Edge - ilustracja #1

Przypomnijmy, że za przygotowanie Mirror’s Edge odpowiedzialne jest podległe firmie Electronic Arts studio deweloperskie EA DICE, znane przede wszystkim z sieciowych shooterów Battlefield. Gra ukaże się na pecetach oraz konsolach Xbox 360 i PS3, dystrybucją w naszym kraju zajmie się EA Polska, a data premiery najprawdopodobniej pokryje się z europejską.