Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 sierpnia 2008, 11:32

autor: Łosiu

Nowe fakty i plotki o Xbox 360 Avatars

Microsoft podał informację, że w przyszłości może wprowadzić odpłatne dodatki dla Avatarów, wirtualnych odpowiedników użytkowników mających zastąpić obecne obrazki gracza. Do tego też firmy, takie jak przykładowo Bethesda Softworks - twórcy serii The Elder Scrolls, pracujący obecnie nad Fallout 3 - zainteresowane są możliwością udostępnienia do odblokowania nowych akcesoriów dla Avatarów.

Xbox 360 już niedługo, wraz z premierą Xbox Experience wzbogaci się o nową funkcję – Avatary. Te podejrzanie podobne do Mii wirtualne odpowiedniki użytkowników mają zastąpić obecne obrazki gracza, choć wiadomo od pewnego czasu, że użytkownicy będą mogli pozostać przy starym rozwiązaniu.

Microsoft podał informację, że w przyszłościmoże wprowadzić także odpłatne dodatki dla Avatarów. Do tego też firmy, takie jak przykładowo Bethesda Softworks - twórcy serii The Elder Scrolls, pracujący obecnie nad Fallout 3 - zainteresowane są możliwością udostępnienia do odblokowania nowych akcesoriów dla Avatarów wraz ze swoimi produkcjami, na przykład w formie nagrody za osiągnięcia (Achievements).

Nowe fakty i plotki o Xbox 360 Avatars - ilustracja #1

W weekend pojawiła się też jedna, ciekawa, choć niepewna wiadomość. Do tej pory nie ujawniono żadnych konkretnych informacji co do tego, jak ma wyglądać system tworzenia Avatarów. Teraz serwis Xbox 360 Fanboy udostępnił dwa obrazy będące swego rodzaju kolażem stworzonym z, jak podano, ikon które będą obecne w kreatorze. Niestety, nie wiadomo, czy obrazki te są prawdziwe, czy też są dziełem jakiegoś zręcznego grafika.

Avatary wraz z nowym interfejsem użytkownika (Xbox Experience) pojawią się jesienią tego roku. Oba obrazki przedstawiające interfejs kreatora Avatarów można zobaczyć tutaj.