Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Anthem

Gracze komentują skasowanie Anthem Next: zawód, gniew i memy

Entelarmer, 25 lutego 2021, 13:34

Skasowanie Anthem Next odbiło się echem w Internecie. Internauci rzucają wiele niepochlebnych uwag na temat BioWare i Electronic Arts, jak również propozycje odnośnie przyszłości gry oraz – jakżeby inaczej – memy podsumowujące aferę.

Anthem Next anulowane. BioWare skupi się na innych projektach

Entelarmer, 24 lutego 2021, 21:16

Anthem Next nie ujrzy światła dnia. Studio BioWare potwierdziło zakończenie prac nad aktualizacją, która miała dać nowe życie Anthem.

EA zadecyduje w tym tygodniu o dalszym losie Anthem

Adrian Werner, 9 lutego 2021, 08:39

W tym tygodniu firma Electronic Arts ma podjąć decyzję o przyszłości gry Anthem. Projekt może zostać porzucony lub też wydawca zainwestuje duże środki w jego odświeżenie, trzykrotnie zwiększając liczebność zespołu odpowiedzialnego za tzw. Anthem Next.

Nowe szczegóły o Anthem 2.0 - ekwipunek i rozwój postaci

Aquma, 2 listopada 2020, 08:58

Deweloperzy ze studia BioWare opublikowali notkę blogową, w której przybliżają podstawowe założenia przebudowanego systemu rozwoju postaci oraz ekwipunku.

Anthem tańsze od burgera. Walmart rozdaje grę niemal za darmo

Aquma, 16 września 2020, 08:51

Użytkownicy forum Reddit donoszą, że amerykańska sieć sklepów Walmart zaczęła sprzedawać Anthem – znanego looter shootera od studia BioWare – w cenie jednego dolara.

Anthem 2.0 może otrzymać tryb battle royale

Froozyy, 27 lipca 2020, 13:56

Christian Dailey, szef studia BioWare Austin, odpowiedział jednemu użytkownikowi na pytanie, czy w Anthem 2.0 znajdą się tryby PvP dla graczy szukających większego wyzwania. Deweloper zdradził, że twórcy m.in. stworzyli pierwsze wersje modułu battle royale, ale na razie nie jest on dla nich priorytetem.

Anthem 2.0 - BioWare prezentuje piratów i nowe lokacje

Entelarmer, 25 lipca 2020, 09:53

Christian Dailey z BioWare Austin podzielił się grafikami koncepcyjnymi z odnowionego Anthem. Szef studia pokazał m.in. nowe, pirackie stronnictwo oraz lokacje, które zobaczymy w tzw. Anthem 2.0.

Anthem 2.0 to odległa przyszłość

Entelarmer, 16 maja 2020, 09:31

Christian Dailey ze studia BioWare Austin wypowiedział się na temat planowanych zmian w Anthem. Deweloper nie pozostawił złudzeń – na modyfikacje mające dać grze drugą młodość poczekamy jeszcze długo.

BioWare świętuje pierwsze urodziny Anthem

Ender, 26 lutego 2020, 19:03

BioWare świętuje po cichu pierwszą rocznicę premiery Anthem wypuszczając nową łatkę, a także oddając w ręce graczy kilka drobnych kosmetycznych upominków. Studio ogłosiło również poprawiony harmonogram wydarzeń, wśród których zabraknie jednak praktycznie jakichkolwiek nowych atrakcji.

Anthem 2.0 potwierdzone. BioWare zapowiada spore zmiany

Entelarmer, 10 lutego 2020, 19:41

Casey Hudson ze studia BioWare potwierdził plany przerobienia Anthem od podstaw. Przez kolejne kilka miesięcy twórcy będą pracować nad zmodyfikowaniem wielu najważniejszych elementów produkcji, wliczając w to system progresji oraz łupów.

W Anthem wciąż trwają święta

Czaruś, 9 lutego 2020, 12:56

Anthem, czyli najnowsza produkcja studia BioWare, nie zdołała utrzymać na długo uwagi graczy. Po premierze i początkowym zainteresowaniu hype na grę mocno opadł; zaczęła ona tracić użytkowników w dość szybkim tempie, aż stała się nieco zapomniana. Jednak o tytule niedawno znowu zrobiło się głośno za sprawą informacji, że można w nim ciągle zobaczyć ozdoby świąteczne.

Frostbite jest jak bolid F1 – Aaryn Flynn o pracy BioWare z silnikiem. „Spowalniał nas”

Vergil, 19 listopada 2019, 17:10

Frostbite to technologia, która napędza większość flagowych tytułów wydawanych przez firmę EA. Aaryn Flynn, który przez lata pracował w studiu BioWare, twierdzi jednak, że korzystanie z niej rodzi problemy porównywalne z okiełznaniem bolidu F1.

Anthem - BioWare planuje całkowicie przerobić grę

Froozyy, 15 listopada 2019, 20:00

Anonimowe źródła poinformowały serwis Kotaku o obecnym stanie prac nad Anthem. Okazało się, że BioWare planuje całkowicie przerobić produkcję (być może nawet wypuścić nowy, osobny tytuł). Zmianie ma ulec cała struktura gry oraz rzeczy, na które najbardziej narzekają gracze.

Mass Effect - twórcy mają wiele pomysłów na kolejną część

Froozyy, 8 listopada 2019, 12:33

Z okazji N7 Day współtwórca trylogii Mass Effect pokazał na swoim koncie na Twitterze grafiki koncepcyjne, które mogą sugerować nadejście nowej odsłony cyklu. Z tego samego powodu w Anthem pojawiły się tematyczne skórki dostępne do 12 listopada.

BioWare nadal naprawia Anthem - nie będzie dużych nowości przez resztę roku

Ender, 17 września 2019, 21:08

BioWare po raz kolejny zapewniło o tym, że studio nie ma zamiaru rezygnować z dalszego wsparcia dla Anthem. Mimo niewielkiej aktywnej bazy graczy deweloperzy nie porzucają swojego dzieła. Rezygnują oni jednak z wcześniejszych planów rozwoju, stawiając większy nacisk na naprawę gry niż dostarczanie nowej zawartości/funkcji.

Anthem w Origin Access i EA Access, Operacja Ember Rise w Rainbow Six: Siege i inne wieści

AlexB, 13 września 2019, 14:30

Dziś piszemy o darmowym weekendzie z Deep Rock Galactic, nowych sterownikach graficznych od AMD, operacji Ember Rise w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Anthem w EA Access i Origin Access oraz sprzedaży Monster Hunter World: Iceborne. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Co z Anthem i Dragon Age 4? BioWare publikuje notkę na blogu

Aquma, 6 września 2019, 09:49

Casey Hudson - główny dyrektor kanadyjskiego studia BioWare - opublikował notkę na firmowym blogu. Wpis jest poświęcony m.in. Anthem oraz Dragon Age 4. Znalazło się też miejsce na wzmiankę dotyczącą przeprowadzki zespołu z Edmonton do nowego biura.

Główny producent Anthem odszedł z BioWare

Entelarmer, 16 sierpnia 2019, 12:24

Ze studia BioWare odszedł Ben Irving. Twórca znany był głównie jako główny producent strzelanki Anthem.

Anthem otrzymało w końcu aktualizację z eventem Cataclysm

Aquma, 7 sierpnia 2019, 08:06

Anthem, czyli najnowsza gra kanadyjskiego studia BioWare, otrzymał wreszcie wyczekiwaną aktualizację, która dodaje do gry event end game’owy Catacylsm. Patch wprowadza też kilka innych zmian.

Anthem - nowe wyzwania zapowiadają nadejście eventu Cataclysm

Adrian Werner, 23 lipca 2019, 10:08

W grze Anthem pojawiły się nowe wyzwania w ramach tzw. The Oncoming Storm. Ich debiut zapowiada rychłą premierę dużej aktualizacji Cataclysm, na którą fani czekają od wielu miesięcy.

EA jest rozczarowane Anthem, ale nie zamierza go porzucać

Aquma, 21 czerwca 2019, 09:00

W czasie targów E3 2019 prezes firmy Electronic Arts udzielił wywiadu serwisowi GameDaily.biz. Tematem była m.in. strzelanka sieciowa Anthem, a także przyszłość stojących za nią twórców – studia BioWare.

Plany rozwoju gry Anthem zniknęły z oficjalnej strony

Lazlo, 1 czerwca 2019, 15:54

Jeszcze przed premierą twórcy gry Anthem chwalili się ambitnymi planami rozwoju tytułu po jego debiucie. Okazało się jednak, że niewiele z założeń udało się zrealizować, a z oficjalnej strony gry zniknęły ostatnio niemal wszystkie informacje dotyczące przyszłych aktualizacji.

Anthem – BioWare w końcu przedstawiło wielki event Cataclysm

Aquma, 31 maja 2019, 13:35

Deweloperzy ze studia BioWare przygotowali kilkudziesięciominutowy stream, w czasie którego przedstawili podstawowe założenia Kataklizmu – wydarzenia, które ma stanowić podstawę tzw. endgame’u w Anthem.

Aktualizacja 1.2.0 do Anthem, sprzedaż SUPERHOT i kolejny milion Dauntless - wieści

AlexB, 30 maja 2019, 16:32

Dziś piszemy o nowej aktualizacji do Anthem, sprzedaży SUPERHOT i SUPERHOT VR oraz rosnącej liczbie graczy w darmowym Dauntless. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Anthem z fatalnym patchem 1.1.1 psującym rozgrywkę

Adrian Werner, 8 maja 2019, 08:47

Anthem nie przestaje przysparzać twórcom kłopotów. Najnowszy patch miał naprawić błędy, a popsuł kluczowe elementy gry.

Anthem nie spełnił oczekiwań EA

Aquma, 8 maja 2019, 08:31

W czasie rozmowy z inwestorami przedstawiciele Electronic Arts potwierdzili, że koncern nie jest zadowolony z wyników Anthem – sieciowej strzelanki od studia BioWare. Mimo to gra jest dość popularna i wydawca nie zamierza jej porzucać.

Dragon Age 4 priorytetem dla BioWare. Anthem traci głównych deweloperów [aktualizacja]

Serek, 2 maja 2019, 20:26

Trzech kluczowych członków zespołu pracującego nad Anthem opuściło projekt. Powodem ich odejścia jest zaangażowanie w produkcję Dragon Age 4. Jak to wpłynie na dalszy rozwój sieciowej gry BioWare?

Coraz trudniej znaleźć graczy do drużyny w Anthem

Aquma, 30 kwietnia 2019, 12:26

Liczba osób grających w Anthem systematycznie maleje. Gracze, którzy wciąż pozostają przy tym tytule, zaczynają mieć problemy ze znajdowaniem towarzyszy do różnego rodzaju aktywności.

Naprawa Anthem priorytetem BioWare, nowa zawartość idzie w odstawkę

Agnieszka Adamus, 24 kwietnia 2019, 13:32

Stan techniczny Anthem nadal pozostawia wiele do życzenia. Naprawa błędów zajmuje BioWare więcej czasu, niż pierwotnie zakładano. Dlatego też deweloper zdecydował się opóźnić premierę nowej zawartości.

Cena Anthem spadła już o połowę

Entelarmer, 12 kwietnia 2019, 17:43

Wygląda na to, że Anthem nie radzi sobie najlepiej w polskich sklepach. Grę można już zdobyć za połowę premierowej ceny zarówno na PC, jak i konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Po artykule Kotaku o Anthem Casey Hudson przyznaje, że BioWare ma problemy

Aquma, 4 kwietnia 2019, 16:26

Główny menadżer BioWare – Casey Hudson – wysłał wiadomość do pracowników studia, w której przyznaje, że problemy poruszone we wczorajszym artykule Jasona Schreiera o produkcji Anthem są realne. Firma chce podjąć działania na rzecz poprawy sytuacji.

„Tchórzliwa odpowiedź” – dziennikarz o reakcji BioWare na artykuł o Anthem

Entelarmer, 3 kwietnia 2019, 19:05

Studio BioWare wydało oświadczenie w sprawie artykułu serwisu Kotaku na temat problemów przy produkcji gry Anthem. Jakkolwiek firma odniosła się do niektórych z poruszonych kwestii, Jason Schreier określił tę odpowiedź jako „tchórzliwą”, a także mającą „zasmucić i rozczarować” byłych i obecnych pracowników dewelopera.

Kotaku ujawnia dramat produkcji Anthem. Demo z E3 2017 było ściemą

Aquma, 3 kwietnia 2019, 11:06

Dziennikarz Kotaku Jason Schreier przeprowadził wywiady z 19 obecnymi i byłymi pracownikami BioWare. Napisany w oparciu o rozmowy artykuł przedstawia kulisy powstawania najnowszej produkcji studia, czyli borykającego się z licznymi problemami Anthem.

Anthem z aktualizacją 1.0.4. Patch popsuł system ekwipunku

Aquma, 27 marca 2019, 11:29

Anthem otrzymał wczoraj aktualizację 1.0.4, która wprowadziła do produkcji BioWare szereg zmian i nowości. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem – użytkownicy donoszą, że patch popsuł kilka rzeczy w systemie ekwipunku.

Apex Legends najlepszym debiutem free-to-play w historii

Adrian Werner, 22 marca 2019, 12:26

Dzięki firmie SuperData poznaliśmy wyniki cyfrowego rynku gier za ubiegły miesiąc. Apex Legends zaliczyło najlepszy debiut w historii produkcji free-to-play, a Anthem zgarnęło ponad 100 mln dolarów. Fatalnie radzi sobie za to Hearthstone.

BioWare rozczarowane problematyczną premierą gry Anthem

Frozen, 20 marca 2019, 13:48

Casey Hudson ze studia BioWare przyznaje, że twórcy Anthem byli równie mocno zawiedzeni stanem gry w dniu premiery co gracze. Zapewnia, że firma dołoży wszelkich starań, aby wszystkie problemy nękające produkcję zostały jak najszybciej naprawione.

Anthem hitem w USA. Far Cry New Dawn przed Metro Exodus

Adrian Werner, 20 marca 2019, 11:30

Słabe recenzje i kiepski stan techniczny nie powstrzymały Anthem przed staniem się największym bestsellerem ubiegłego miesiąca na rynku amerykańskim wg raportu NPD Group. Z kolei w kategorii postapokaliptycznej Metro Exodus przegrało z Far Cry: New Dawn.

Gracze Anthem protestują, chcą powrotu buga

Aquma, 11 marca 2019, 11:25

Bug w Anthem znacznie ułatwił zdobywanie najmocniejszego – legendarnego i mistrzowskiego – sprzętu. Błąd został już naprawiony, jednak społeczność gry nie jest z tego zadowolona – zdaniem wielu graczy dzięki niemu w produkcję grało się lepiej.

Anthem powoduje wyłączanie się konsol [Aktualizacja: patch w drodze]

Adrian Werner, 5 marca 2019, 11:34

Problemów Anthem ciąg dalszy. Gra nie tylko zawiesza się na PlayStation 4, ale potrafi doprowadzić nawet do kompletnego wyłączenia konsoli - w taki sam sposób jak awaria prądu.

System ekwipunku w Anthem doczeka się sporych zmian

Aquma, 1 marca 2019, 11:54

Anthem – kooperacyjna strzelanka od studia BioWare – otrzyma niedługo szereg zmian w systemie ekwipunku. Celem wprowadzanych modyfikacji jest sprawienie, by sprzęt był ciekawszy i przydatniejszy. Łatwiejsze ma być także tworzenie najmocniejszych przedmiotów.

Analityk: wczesne recenzje Anthem na PC to błąd EA

Vergil, 26 lutego 2019, 16:05

Znany analityk Michael Pachter twierdzi, że za niskimi ocenami, jakie towarzyszyły premierze gry Anthem, stoi fakt, iż powstały na bazie pecetowej wersji gry. Jego zdaniem dzieło studia BioWare zostało opracowane przede wszystkim z myślą o konsolach.

Anthem - BioWare przedstawia plan aktualizacji gry na kolejne 90 dni

Serek, 23 lutego 2019, 10:11

Premiera Anthem to tylko początek długiej kampanii mającej na celu rozwijanie produkcji - przypomina jeden z pracowników BioWare. Na oficjalnym blogu studia znalazł się wpis, który nakreśla plany związane z grą na najbliższe trzy miesiące.

Premiera Anthem

Adrian Werner, 22 lutego 2019, 10:19

Doczekaliśmy się premiery Anthem. Gra trafiła do sprzedaży w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Równocześnie ukazał się pierwszy patch.

Anthem poniżej oczekiwań – pierwsze oceny nie zachwycają

Vergil, 21 lutego 2019, 19:26

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry Anthem. Wynika z nich, że najnowsze dzieło studia BioWare nie prezentuje najwyższego poziomu, a problemy trapią wiele jego aspektów – od warstwy technicznej, przez fabułę, skończywszy na powtarzalnej rozgrywce.

Anthem - pierwszy patch przyśpieszy loadingi i naprawi błędy

Adrian Werner, 20 lutego 2019, 08:49

Studio BioWare ujawniło, czego możemy oczekiwać po pierwszym patchu do Anthem, który ukaże się w dniu oficjalnej premiery gry. Dostaniemy m.in. ulepszenia w kwestii wczytywania danych, czytelne statystyki przy ekwipunku oraz liczne poprawki błędów.

Pierwsze wrażenia z Anthem - dobra walka, kiepskie misje i słaba fabuła

Adrian Werner, 18 lutego 2019, 10:44

W sieci pojawiły się pierwsze wrażenia z pełnej wersji Anthem. Na razie chwalona jest mechanika walki i system lotu. Gorsze opinie zbiera cała reszta gry - redaktorzy narzekają na kiepską fabułę, problemy techniczne i powtarzalność misji.

Anthem – informacje na temat pre-loadu, wersji trial i rozmiaru gry

Vergil, 14 lutego 2019, 19:12

Firma Electronic Arts podzieliła się konkretami na temat tego, kiedy zostaną uruchomione serwery gry Anthem oraz jaki będzie jej rozmiar. Poza tym poznaliśmy informacje dotyczące tak zwanego pre-loadu – niektórzy mogą już pobrać pliki najnowszego dzieła studia BioWare.

Anthem – zobacz krótkometrażowy „film” od Neilla Blomkampa [aktualizacja]

Vergil, 12 lutego 2019, 19:03

Neill Blomkamp, w którego portfolio można znaleźć takie dzieła jak Dystrykt 9, Elizjum oraz Chappie, wyreżyserował krótkometrażowy „film" (czy raczej, jak się okazało, aktorski zwiastun) promujący grę Anthem. Produkcja zatytułowana Conviction przedstawia wydarzenia toczące się kilka dekad przed fabułą najnowszego projektu studia BioWare.

Znamy plany rozwoju Anthem. Pierwszy akt rozpocznie się w marcu

Aquma, 7 lutego 2019, 12:04

Firma Electronic Arts – wydawca sieciowej strzelanki Anthem od studia BioWare – opublikowała plan rozwoju wspomnianego tytułu. Wsparcie będzie podzielone na akty – pierwszy z nich rozpocznie się niedługo po premierze.

EA planuje sprzedać 5-6 milionów egzemplarzy Anthem do końca marca

Aquma, 6 lutego 2019, 10:43

Firma Electronic Arts planuje sprzedać w ciągu 6 pierwszych tygodni 5-6 mln egzemplarzy Anthem – najnowszej gry od studia BioWare. Na prognozy wpływa fakt, że wersje demonstracyjne tej produkcji cieszyły się dużą popularnością.