Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Anthem

Anthem tańsze od burgera. Walmart rozdaje grę niemal za darmo

Aquma, 16 września 2020, 08:51

Użytkownicy forum Reddit donoszą, że amerykańska sieć sklepów Walmart zaczęła sprzedawać Anthem – znanego looter shootera od studia BioWare – w cenie jednego dolara.

Anthem 2.0 może otrzymać tryb battle royale

Froozyy, 27 lipca 2020, 13:56

Christian Dailey, szef studia BioWare Austin, odpowiedział jednemu użytkownikowi na pytanie, czy w Anthem 2.0 znajdą się tryby PvP dla graczy szukających większego wyzwania. Deweloper zdradził, że twórcy m.in. stworzyli pierwsze wersje modułu battle royale, ale na razie nie jest on dla nich priorytetem.

Anthem 2.0 - BioWare prezentuje piratów i nowe lokacje

Entelarmer, 25 lipca 2020, 09:53

Christian Dailey z BioWare Austin podzielił się grafikami koncepcyjnymi z odnowionego Anthem. Szef studia pokazał m.in. nowe, pirackie stronnictwo oraz lokacje, które zobaczymy w tzw. Anthem 2.0.

Anthem 2.0 to odległa przyszłość

Entelarmer, 16 maja 2020, 09:31

Christian Dailey ze studia BioWare Austin wypowiedział się na temat planowanych zmian w Anthem. Deweloper nie pozostawił złudzeń – na modyfikacje mające dać grze drugą młodość poczekamy jeszcze długo.

BioWare świętuje pierwsze urodziny Anthem

Ender, 26 lutego 2020, 19:03

BioWare świętuje po cichu pierwszą rocznicę premiery Anthem wypuszczając nową łatkę, a także oddając w ręce graczy kilka drobnych kosmetycznych upominków. Studio ogłosiło również poprawiony harmonogram wydarzeń, wśród których zabraknie jednak praktycznie jakichkolwiek nowych atrakcji.

Anthem 2.0 potwierdzone. BioWare zapowiada spore zmiany

Entelarmer, 10 lutego 2020, 19:41

Casey Hudson ze studia BioWare potwierdził plany przerobienia Anthem od podstaw. Przez kolejne kilka miesięcy twórcy będą pracować nad zmodyfikowaniem wielu najważniejszych elementów produkcji, wliczając w to system progresji oraz łupów.

W Anthem wciąż trwają święta

Czaruś, 9 lutego 2020, 12:56

Anthem, czyli najnowsza produkcja studia BioWare, nie zdołała utrzymać na długo uwagi graczy. Po premierze i początkowym zainteresowaniu hype na grę mocno opadł; zaczęła ona tracić użytkowników w dość szybkim tempie, aż stała się nieco zapomniana. Jednak o tytule niedawno znowu zrobiło się głośno za sprawą informacji, że można w nim ciągle zobaczyć ozdoby świąteczne.

Frostbite jest jak bolid F1 – Aaryn Flynn o pracy BioWare z silnikiem. „Spowalniał nas”

Vergil, 19 listopada 2019, 17:10

Frostbite to technologia, która napędza większość flagowych tytułów wydawanych przez firmę EA. Aaryn Flynn, który przez lata pracował w studiu BioWare, twierdzi jednak, że korzystanie z niej rodzi problemy porównywalne z okiełznaniem bolidu F1.

Anthem - BioWare planuje całkowicie przerobić grę

Froozyy, 15 listopada 2019, 20:00

Anonimowe źródła poinformowały serwis Kotaku o obecnym stanie prac nad Anthem. Okazało się, że BioWare planuje całkowicie przerobić produkcję (być może nawet wypuścić nowy, osobny tytuł). Zmianie ma ulec cała struktura gry oraz rzeczy, na które najbardziej narzekają gracze.

Mass Effect - twórcy mają wiele pomysłów na kolejną część

Froozyy, 8 listopada 2019, 12:33

Z okazji N7 Day współtwórca trylogii Mass Effect pokazał na swoim koncie na Twitterze grafiki koncepcyjne, które mogą sugerować nadejście nowej odsłony cyklu. Z tego samego powodu w Anthem pojawiły się tematyczne skórki dostępne do 12 listopada.

BioWare nadal naprawia Anthem - nie będzie dużych nowości przez resztę roku

Ender, 17 września 2019, 21:08

BioWare po raz kolejny zapewniło o tym, że studio nie ma zamiaru rezygnować z dalszego wsparcia dla Anthem. Mimo niewielkiej aktywnej bazy graczy deweloperzy nie porzucają swojego dzieła. Rezygnują oni jednak z wcześniejszych planów rozwoju, stawiając większy nacisk na naprawę gry niż dostarczanie nowej zawartości/funkcji.

Anthem w Origin Access i EA Access, Operacja Ember Rise w Rainbow Six: Siege i inne wieści

AlexB, 13 września 2019, 14:30

Dziś piszemy o darmowym weekendzie z Deep Rock Galactic, nowych sterownikach graficznych od AMD, operacji Ember Rise w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Anthem w EA Access i Origin Access oraz sprzedaży Monster Hunter World: Iceborne. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Co z Anthem i Dragon Age 4? BioWare publikuje notkę na blogu

Aquma, 6 września 2019, 09:49

Casey Hudson - główny dyrektor kanadyjskiego studia BioWare - opublikował notkę na firmowym blogu. Wpis jest poświęcony m.in. Anthem oraz Dragon Age 4. Znalazło się też miejsce na wzmiankę dotyczącą przeprowadzki zespołu z Edmonton do nowego biura.

Główny producent Anthem odszedł z BioWare

Entelarmer, 16 sierpnia 2019, 12:24

Ze studia BioWare odszedł Ben Irving. Twórca znany był głównie jako główny producent strzelanki Anthem.

Anthem otrzymało w końcu aktualizację z eventem Cataclysm

Aquma, 7 sierpnia 2019, 08:06

Anthem, czyli najnowsza gra kanadyjskiego studia BioWare, otrzymał wreszcie wyczekiwaną aktualizację, która dodaje do gry event end game’owy Catacylsm. Patch wprowadza też kilka innych zmian.

Anthem - nowe wyzwania zapowiadają nadejście eventu Cataclysm

Adrian Werner, 23 lipca 2019, 10:08

W grze Anthem pojawiły się nowe wyzwania w ramach tzw. The Oncoming Storm. Ich debiut zapowiada rychłą premierę dużej aktualizacji Cataclysm, na którą fani czekają od wielu miesięcy.

EA jest rozczarowane Anthem, ale nie zamierza go porzucać

Aquma, 21 czerwca 2019, 09:00

W czasie targów E3 2019 prezes firmy Electronic Arts udzielił wywiadu serwisowi GameDaily.biz. Tematem była m.in. strzelanka sieciowa Anthem, a także przyszłość stojących za nią twórców – studia BioWare.

Plany rozwoju gry Anthem zniknęły z oficjalnej strony

Lazlo, 1 czerwca 2019, 15:54

Jeszcze przed premierą twórcy gry Anthem chwalili się ambitnymi planami rozwoju tytułu po jego debiucie. Okazało się jednak, że niewiele z założeń udało się zrealizować, a z oficjalnej strony gry zniknęły ostatnio niemal wszystkie informacje dotyczące przyszłych aktualizacji.

Anthem – BioWare w końcu przedstawiło wielki event Cataclysm

Aquma, 31 maja 2019, 13:35

Deweloperzy ze studia BioWare przygotowali kilkudziesięciominutowy stream, w czasie którego przedstawili podstawowe założenia Kataklizmu – wydarzenia, które ma stanowić podstawę tzw. endgame’u w Anthem.

Aktualizacja 1.2.0 do Anthem, sprzedaż SUPERHOT i kolejny milion Dauntless - wieści

AlexB, 30 maja 2019, 16:32

Dziś piszemy o nowej aktualizacji do Anthem, sprzedaży SUPERHOT i SUPERHOT VR oraz rosnącej liczbie graczy w darmowym Dauntless. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Anthem z fatalnym patchem 1.1.1 psującym rozgrywkę

Adrian Werner, 8 maja 2019, 08:47

Anthem nie przestaje przysparzać twórcom kłopotów. Najnowszy patch miał naprawić błędy, a popsuł kluczowe elementy gry.

Anthem nie spełnił oczekiwań EA

Aquma, 8 maja 2019, 08:31

W czasie rozmowy z inwestorami przedstawiciele Electronic Arts potwierdzili, że koncern nie jest zadowolony z wyników Anthem – sieciowej strzelanki od studia BioWare. Mimo to gra jest dość popularna i wydawca nie zamierza jej porzucać.

Dragon Age 4 priorytetem dla BioWare. Anthem traci głównych deweloperów [aktualizacja]

Serek, 2 maja 2019, 20:26

Trzech kluczowych członków zespołu pracującego nad Anthem opuściło projekt. Powodem ich odejścia jest zaangażowanie w produkcję Dragon Age 4. Jak to wpłynie na dalszy rozwój sieciowej gry BioWare?

Coraz trudniej znaleźć graczy do drużyny w Anthem

Aquma, 30 kwietnia 2019, 12:26

Liczba osób grających w Anthem systematycznie maleje. Gracze, którzy wciąż pozostają przy tym tytule, zaczynają mieć problemy ze znajdowaniem towarzyszy do różnego rodzaju aktywności.

Naprawa Anthem priorytetem BioWare, nowa zawartość idzie w odstawkę

aadamus, 24 kwietnia 2019, 13:32

Stan techniczny Anthem nadal pozostawia wiele do życzenia. Naprawa błędów zajmuje BioWare więcej czasu, niż pierwotnie zakładano. Dlatego też deweloper zdecydował się opóźnić premierę nowej zawartości.