Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2019, 17:00

autor: Lazlo

Plany rozwoju gry Anthem zniknęły z oficjalnej strony

Jeszcze przed premierą twórcy gry Anthem chwalili się ambitnymi planami rozwoju tytułu po jego debiucie. Okazało się jednak, że niewiele z założeń udało się zrealizować, a z oficjalnej strony gry zniknęły ostatnio niemal wszystkie informacje dotyczące przyszłych aktualizacji.

Fajny ten Anthem, taki trochę nie za bardzo rozwijany. - Plany rozwoju gry Anthem zniknęły z oficjalnej strony - wiadomość - 2019-06-01
Fajny ten Anthem, taki trochę nie za bardzo rozwijany.

Jeszcze w lutym tego roku, przed wyczekiwaną premierą gry Anthem, twórcy zapowiedzieli ambitny plan aktualizacji na kolejnych 90 dni. Zaprezentowany harmonogram zakładał także, że aktualizacje będą podzielone na trzy etapy, które nazwane zostały aktami. Niewiele obietnic udało się dotychczas zrealizować, a harmonogram został ostatnio usunięty z oficjalnej strony gry.

Nikt nic nie widział, prawda?

Twórcy tytułu są daleko w tyle i po długim okresie bez aktywności w mediach społecznościowych oraz miesiącu bez dużej aktualizacji zaczęli po cichu zacierać ślady na stronie, gdzie po szumnych zapowiedziach pozostało niewiele. Kolejna aktualizacja, oznaczona numerem 1.2.0 ukazała się kilka dni temu. Wnosi ona do gry kilka usprawnień i zapowiada wielki event zatytułowany Cataclysm. Nadal jednak trudno mówić o tym, że deweloperzy nadgonili stracony czas.

Jakie są zatem plany deweloperów w dłuższej perspektywie? Tego nie wiemy. Na stronie Anthem możemy znaleźć obecnie zaledwie kilka informacji na temat aktualizacji, które już się ukazały. Kolejne akty są co prawda wyszczególnione, jednak więcej mamy się o nich dowiedzieć „wkrótce”.

Więcej informacji „wkrótce”. - Plany rozwoju gry Anthem zniknęły z oficjalnej strony - wiadomość - 2019-06-01
Więcej informacji „wkrótce”.

Gracze mają prawo czuć się w tej sytuacji zawiedzeni, ponieważ Anthem reklamowany był jako gra-usługa i w związku z tym powinien być niemal bez przerwy rozwijany. Tymczasem BioWare rozpoczęło już prace nad kolejną częścią serii Dragon Age, a w sieci pojawiły się głosy, że do dalszych prac nad Anthem oddelegowana została zaledwie garstka pracowników.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Anthem

Anthem