Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2019, 12:33

autor: Aquma

Znamy plany rozwoju Anthem. Pierwszy akt rozpocznie się w marcu

Firma Electronic Arts – wydawca sieciowej strzelanki Anthem od studia BioWare – opublikowała plan rozwoju wspomnianego tytułu. Wsparcie będzie podzielone na akty – pierwszy z nich rozpocznie się niedługo po premierze.

Szczegóły na temat wsparcia popremierowego Anthem. - Znamy plany rozwoju Anthem. Pierwszy akt rozpocznie się w marcu - wiadomość - 2019-02-07
Szczegóły na temat wsparcia popremierowego Anthem.

W SKRÓCIE:

  1. pierwszy etap wsparcia popremierowego Anthem rozpocznie się w marcu;
  2. Echoes of Reality obejmie trzy duże aktualizacje: Evolving World, Stronger Together oraz The Cataclysm.

Firma Electronic Arts podzieliła się planami rozwoju nadchodzącej strzelanki sieciowej Anthem. Wsparcie popremierowe będzie realizowane w kolejnych etapach, zwanych aktami. Pierwszy z nich, zatytułowany Echoes of Reality, rozpocznie się w marcu i obejmie trzy aktualizacje: Evolving World, Stronger Together oraz The Cataclysm.

Echoes of Reality obejmie trzy aktualizacje. - Znamy plany rozwoju Anthem. Pierwszy akt rozpocznie się w marcu - wiadomość - 2019-02-07
Echoes of Reality obejmie trzy aktualizacje.
Daty premier kolejnych aktów na razie nie są znane. - Znamy plany rozwoju Anthem. Pierwszy akt rozpocznie się w marcu - wiadomość - 2019-02-07
Daty premier kolejnych aktów na razie nie są znane.

Twórcy nie przedstawili dokładnych informacji na temat poszczególnych łatek, ale ich wcześniejsze wypowiedzi pozwalają wysnuć na ten temat pewne przypuszczenia. Nazwa aktualizacji Evolving World zdaje się dotyczyć otwartego świata i prawdopodobnie sprawi, że będzie on bardziej zmienny i nieprzewidywalny (można się spodziewać, że chodzi tutaj m.in. o wpływ pogody na środowisko gry). W drugim patchu – Stronger Together – deweloperzy najprawdopodobniej skupią się mocniej na zawartości kooperacyjnej i funkcjach sieciowych. Zwieńczeniem Echoes of Reality będzie pierwszy kataklizm – o czasowych wydarzeniach tego typu twórcy wspominali już wielokrotnie – m.in. w poniższym filmie poświęconym zawartości typu end game.

Przypominamy, że Anthem zadebiutuje 22 lutego na PlayStation 4, Xboksie One oraz pecetach. Tydzień wcześniej pełna wersja tej produkcji zostanie udostępniona subskrybentom usługi Origin Access Premier. W tym samym terminie (15 lutego) osoby opłacające abonamenty Origin Access (podstawowy) lub EA Access otrzymają dostęp do 10-godzinnego dema.

  1. BioWare – strona oficjalna
  2. Graliśmy w Anthem – walka jest super! A fabuła? No nie wiem...
  3. Wszystko o Anthem (data premiery, wymagania, cena)
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anthem

Anthem